Florya eski eşya alanlar

Florya eski eşya alanlar

Eski eşya satmak istiyorum diyen herkese detaylı hizmet vermeye çalışıyoruz. Ailenizden size kalan, vefat dolayısıyla elden çıkarılması gereken veya kendinize ait olan eşyalarınızı nakit alıyoruz.

Florya eski eşya alanlar nasıl hizmet verir, ne tür eşyalar alır yazımızın devamında bundan bahsedeceğiz. Amacımız size bilgi vermek ve eşyalarınızı satarken neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatmaktır. İsterseniz hemen başlayalım

İçindekiler

Eski eşya nedir, nasıl satılır?

50 yılın üzerinde bir maziye sahip olan eşyalara eski eşya denir. Ancak her eski eşyanın maddi bir değeri vardır diyemeyiz. Malzemesinin kaliteli olması, işçiliğinin benzerine çok rastlanan bir ürün olmaması gerekir.

El halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, klasik mobilya, oymalı mobilya, Hereke halısı, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, saat, kitap, tuğra, hat yazısı gibi eşyalar eski eşyaya örnek gösterilebilir.

Bu tarz ürünler antika eşya ile karıştırılsa da antika kadar değerli değildir. Ancak yine de piyasada alıcısı olan, benzerine çok sık rastlanmayan ürünlerdir. Bu tarz ürün satacağınız zaman bizi Florya semtindeki adresinize davet ederek satış yapabilirsiniz. Böylece hem ürünleri yerinde görmüş olur hem de daha sağlıklı fiyat vermiş oluruz.

Florya eski eşya alanlar için önemli olan temiz, satılabilir olan eşyaları almaktır. Yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz için hemen hemen her eşya hakkında bilgi ve tecrübemiz vardır. Bu yüzde ekibimize güvenebilirsiniz.

Whatsapp veya email ile eşyalarınzın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz.

Fiyatı ne göre belirliyoruz?

Dediğimiz gibi eski eşya, antika eşya kadar değerli değildir. Fiyatı arz talep belirler. Örneğin el halısı alanlar, Hereke halısı için daha yüksek fiyat verirler. Çünkü en hızlı satılan halılardan biridir. Florya eski eşya alanlar, deneyimli, tecrübeli, işinin ehli bir ekipten oluşur.

Saat satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterimize saatinin markasını ve özelliklerini sorarak fiyat veriyoruz. Pek çok farklı şekilde fiyatlandırma yöntemi vardır. Bunları tek tek burada anlatmak mümkün değil. Onun için bizi arayarak kısa sürede en net bilgiyi alabilirsiniz.

Unutmadan son olarak da nakliye konusuna değinmek istiyoruz. Florya veya bir başka bölgeden eski eşya alacağımız zaman kendi aracımız ve elemanlarımızla alım yaparız. Yani nakliye, taşıma, yükleme giderlerinin tamamı bize aittir.

Eski eşya satışınız için bizi haftanın her günü arayabilirsiniz.