Fulya Eski Eşya Alanlar

Fulya Eski Eşya Alanlar

Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına aralıksız hizmet verdiğimiz için Fulya bölgesinde de aktif çalışıyoruz. Semt sakinlerinden gelen eşya satış taleplerini en kısa süre içinde değerlendiriyor, nakit satın alıyoruz. Fulya eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi detaylı şekilde anlatmak istiyoruz.

Bizim işimiz evlerinizde, deponuzda, garajınızda veya ofisinizde bekleyen eşyalarınızı satın alıyoruz. Bize eşyalarınızı nasıl satacağınızı, fiyat belirleme işlemlerini, süreci, satın alma ve ödeme aşamalarını anlatacağız.

Müşterilerimize bilgi vermek istememizin sebebi bizi tercih etmelerini sağlamaktır. Diğer firmalar ile aramızdaki farkı göstermek, daha bilinçli hareket etmenizi sağlamak, yapacağınız satıştan keyif almanızı sağlamak istiyoruz. Ana başlıklar ve maddeler halinde ilerleyelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

  • İşin size düşen kısmı bu aşamada başlıyor. Merak etmeyin hiç zor değil. Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını göndermek ve fiyat teklifi almaktır.
  • Hemen hemen hepimizin sahip olduğu akıllı telefonların whatsapp özelliği ile fotoğraf gönderme işlemini kısa süre içinde yapabilirsiniz. Bu sayede fiyat verme sürecimiz hızlanmış, eşya görmek için Fulya semtine gelmemize gerek kalmamış olur.
  • Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Eğer alabileceğimiz eşyalar ise hemen fiyat teklif edilecek, anlaşma sağlanırsa Fulya semtindeki adresinizden satın alınacaktır.
  • Satın almak işlemi sizin belirlediğiniz tarihte, adresinizden bizim ekibimiz tarafından yapılacaktır. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi ağır eşyalarınız için de kendi ekibimizi kullanıyoruz. Bu sayede siz zahmet çekmez, sadece eşyalarınızı güven içinde satmış olmanın tadını çıkarırsınız.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, hat yazısı, tuğra, tablo, plak, madalyon, Osmanlıca eser, klasik mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Fulya bölgesinde bu eşyalardan çok fazla alım yaptığımızı söyleyebiliriz. Alabileceğimiz her eşyayı buradan sayamayız ama anlaşılabilmesi açısından bazı örnekler sıraladık.

İşimiz gereği pek çok insanla görüşüp alışveriş yapıyoruz. Şunu net olarak belirtebiliriz ki insanlar eşyalarını antika eşya değerinde zannedebiliyorlar. Eski eşya görünüm itibariyle ihtişamlı, gösterişli olabildiği için hemen antika yakıştırması yapılır. Ama hiç de öyle değildir.

Bir eşyanın antika olabilmesi için çok nadir bulunması, bir döneme ait olması veya çok ünlü bir şahısa ait olması gerekir. Oysa ki eski eşya bu saydığımız özelliklerin hiçbirine sahip değildir. Sadece işçilik ve malzeme bakımından değerli eşyalardır.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI NELER?

Fulya eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın alımı için kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyoruz. Bu da ücretsiz nakliye anlamına geliyor. Sizden en ufak bir kesinti yapmadan ödeme yapıyor, çok hızlı alım yapıyoruz.

Ödeme ise nakit olarak elden yapılmaktadır. Eft veya havale isteyen müşterilerimiz için de istedikleri yoldan ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü Şişli ilçesinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz.