Göktürk Eski Eşya Alanlar

Göktürk Eski Eşya Alanlar

Göktürk eski eşya alanlar olarak bizimle iletişime geçebilir, elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı çok kolay bir şekilde satabilirsiniz. Yazımızda bu sürecin uçtan uca nasıl ilerlediğini ve nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Mağdur olmamak ve zahmetsiz bir şekilde bu süreci sonlandırmak sizin elinizde.

Herkes eşyalarını en yüksek fiyata satmak ister lakin teklif edilen fiyatın gerçek olup olmadığını bilemezsiniz. Bunu netleştirmek için ufak bir ipucu: Teklif istediğiniz firmanın internet sitesinde bulunan yorumlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca aşağıda sıraladığımız hususları da dikkate almanızı öneririz.

İçindekiler

Göktürk Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

Aşağıda ki adımları takip ederek eşyalarınızı zahmetsiz ve hızlı bir şekilde güvenle bize satabilirsiniz.

  • Elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızın listesini çıkartın.
  • Eşyaların detaylı fotoğraflarını çektikten sonra 0552 703 41 41 telefon numaramıza whatsapp üzerinden çektiğiniz fotoğrafları gönderin.
  • Profesyonel ekibimiz ürünleri inceledikten kısa bir süre sonra sizi arayıp eşyalar hakkında bilgi isteyecektir.
  • Yapılan görüşmenin ardından size fiyat teklifimizi ileteceğiz.
  • Teklifimizi kabul etmeniz halinde ise sizden bulunduğunuz adresin konumunu isteyeceğiz ve istediğiniz gün kapınıza kadar gelip nakit olarak eşyalarınızı alabiliriz.

Ne Tür Eski Eşya Alıyoruz ?

Her türlü eski eşyayı alıyoruz fakat eşyaların çalışıyor ve temiz kullanılmış olması önem arz ediyor. Led Tv, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Koltuk Takımı, Yatak Odası vb. gibi eski eşyalarınızı örnek gösterebiliriz. Yıpranmış veya çalışmayan eşyalarınızı kimse almak istemeyeceği için bizim de değerlendirme şansımız maalesef olmuyor.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Aslında yukarıda saydığımız kriterler belirleyici oluyor diyebiliriz. Model olarak daha yeni, temiz kullanılmış ve kondisyonu daha iyi eşyalarınıza daha yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınızı satarken kendinizi dükkanımıza gelen müşterilerimizin yerine koyarak satılıp satılmayacağını düşünebilirsiniz.

Beyaz eşya ve mobilyalarda modeli ve yeni olması önemli iken bazı eşyalarda ise eski olması fiyat teklifini yükselten unsurdur. Örnek vermemiz gerekirse; Plak, Halı, Tablo gibi antika olabilecek eşyalarda ise ne kadar eski olursa fiyat teklifi o derece yükselir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır ?

Göktürk eski eşya alanlar olarak alımlarımızı ücretsiz nakliye ile yapıyoruz. Kendi ekibimizi ve araçlarımızı kullanıyor, size zahmet vermiyoruz. Eşyalarınıza yapmış olduğumuz fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde bize göndermiş olduğunuz konumdan adresinize kadar gelerek eşyalarınızı satın alıyoruz.

Ödemeleri ise havale, eft veya nakit olarak sizin tercihiniz doğrultusunda yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.