İkinci El Koltuk Alanlar

İkinci El Koltuk Alanlar

Koltuk takımı günlük hayatımızda en yoğun kullandığımız eşyaların başında gelmektedir. Evimizde, iş yerimizde, ofisimizde, yazlıkta, bahçede küçük veya büyük mutlaka bir koltuk takımı bulunur.

Yoğun kullanımı sebebiyle zamanla yeni modele geçme isteğiniz olabilir. Ya da çok az kullandığınız bir koltuğu ihtiyaç fazlası olduğunu fark ederek elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Satış sebebiniz ne olursa olsun ikinci el koltuk alanlar için bizi arayabilirsiniz.

Ekibimiz çok kısa sürede ürünü fiyatlandırıp nakit ödemesini yaparak satın alacaktır. Bu satın alma süreci nasıl başlayıp nasıl bitiyor kısaca bundan bahsetmek istiyoruz. Çünkü müşterilerimizin pek çoğunun daha önce böyle bir şeyi tecrübe etmediğini biliyoruz.

Uzun yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için müşterilerimizden hep aynı soruları duyduk. Bu soruların cevaplarının yer aldığı detaylı bir makalemizi sizinle paylaşacağız. Umarız faydalı olur.

İçindekiler

İKİNCİ EL KOLTUK TAKIMI NASIL SATILIR?

Bunun yolu çok basit. Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile bize gönderirseniz çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından adresinizden ikinci el koltuk alımı yapılır. Bu aşamada sizden bir ricamız olacak. Eşyanızın fotoğraflarını gönderirken kusurları varsa bize bunları da belirtmeniz. Çünkü fotoğraf üzerinde bazen kusurları göremeyebiliriz.

Yapmanız gereken sadece fotoğraf çekmek ve bizimle paylaşmaktır. Şimdi en çok merak edilen fiyatlandırmanın nasıl yapıldığı aşamasına geçelim.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Bizim için önemli olan eşyanızın

temizliği, sağlamlığı ve modelidir. Model olarak tercih edilen, kullanışlı, yıpranmamış bir koltuk her zaman daha yüksek fiyattan alınır. Sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda satacağımız için bu kriterlere dikkat ediyoruz.

Fiyat teklifimizi etkileyen bir diğer faktör de ürünün markasıdır. Doğtaş, İstikbal, Bellona, Mudo Concept, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, Yataş gibi bilinen markalar yüksek fiyattan alınır. Çünkü bu markalar kaliteli, trend modeller üretir.

Tabi her koltuk birbirine benzemez. Kimi kumaş, kimi chester, kimi deri koltuk olarak üretilir. Özellikler ikinci el deri koltuk değerli ve kıymetlidir. Mudo Concept deri koltuk çok aranan bir koltuktur ve pahalı alınır.

Fiyat kriterlerimizi sıralamaya çalıştık. Şimdi en son aşamaya geçelim isterseniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

İkinci el koltuk alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye veya taşıma bedeli ödemezsiniz. Firmamız kendi aracı ve elemanları ile hizmet verdiği için size zahmet vermeden, elinizi sürdürmeden alım yapıyoruz.

Ödeme ise nakit olarak yapılsa da isteyen müşterilerimize eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.