Kurtköy eski eşya alanlar

Kurtköy eski eşya alanlar

Bizim işimiz eşyalarını satmak isteyen müşterilerimize hizmet vermek. Kurtköy eski eşya satışınız için de aynı şekilde hizmet vermekte, eşyalarınızı adresinizden, size zahmet vermeden satın almaktayız.

Pek çok müşterimizden, birbirinden farklı eşyalar aldık. Hemen hemen hepsi bu satışı ilk defa yapıyordu. Biz de sizleri bilgi sahibi yapmak, eşyalarınızı nasıl satın aldığımızı anlatmak için bu yazıyı hazırladık. Kurtköy eski eşya alanlar ile ilgili bilgi almak istiyor, eşyalarınızı yüksek fiyattan satmak istiyorsanız yazımızın devamına buyurun.

İçindekiler

Eski eşya nedir, nasıl satılır?

Antika eşya kadar değerli olmasa da eski eşya, hala alıcısı olan, klasik, malzemesi ve işçiliği nadide ürünlerdir. Bu tarz ürünler gelende 50 yılın üzerinde geçmişe sahip olmaktadır. Antika eşya ile karıştırılıyor olsa da antika gibi eşine benzerine az rastlanan ürünler de değildir. Yazımızın devamında vereceğimiz bilgilerle daha iyi anlayacaksınız.

Bu tarz ürününüz varsa bizi arayabilir, eşyalarınız hakkında bilgi verdikten sonra mümkünse fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf gönderme şansınız yoksa vereceğiniz detaylı bilgilerle de fiyat teklifi verebiliriz.

Kurtköy eski eşya alanlar bu şekilde fiyatlandırma yapar. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından ekibimiz adresinize gelerek ürünleri satın alır. Satın alma gününü müşterilerimiz belirler biz de harfiyen uyarız.

Hiçbir müşterimizi bekletmez, söz verdiğimiz saati geçirmeyiz.

Hangi eşyaları satın alırız?

Eski eşya ile kast ettiğimiz ürün grubundan da bahsedelim. El halısı, Hereke halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, oymalı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, tablo, plak, resim, hat yazısı, işlemeli bez, el yazması kitap, saat, heykel, bahü gibi eşyalarınız bu gruba girer.

Bu tarz ürünler mutlaka işinin ehli, bilgi ve tecrübe sahibi kişiler tarafından fiyatlandırılmalıdır. Aksi halde eşyalarınız değerinin çok altında satılabilir. Bizi tercih etmenizi istememizin asıl sebebi de budur. Kurtköy veya bir başka semtten satış yapacağınız zaman size en kaliteli hizmeti en kısa süre içinde verebiliriz.

Nakliye ve ödeme

Ekibimiz Kurtköy bölgesinde nerede olursanız olun adresinizden nakit alım yapmaktadır. Hiçbir şekilde nakliye veya taşıma ücreti talep etmeden, size zahmet vermeden alım yapmaktayız. Bize satmak istediğiniz tüm eşyalarınız için güvenebilirsiniz.