Merter eski eşya alanlar

Merter eski eşya alanlar

Müşterilerimizin el halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, plak, hat yazısı, antika, saat, bahü, heykel, tablo gibi eşyalarını satın alıyoruz. Bu tür eşyalar değerli olduğu için değerinde alabilecek güvenilir bir firma ile çalışmak gerekir. Firmamız, Merter eski eşya alanlar olarak size en hızlı ve kaliteli hizmeti verecektir.

Uzun yıllardır müşterilerimizden bu tarz ürünler aldığımız için ne gibi sorularınız olduğunu, neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yazımızın ilerleyen kısmını ana balıklar altında soru cevap şeklinde tamamlayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Antika eşya kadar değerli olmasa da 50-60 yıllık geçmişe sahip, kıymetli eşyalardır. Bu tür eşyaların mutlaka işinin ehli, deneyimli kişiler tarafından fiyatlandırılması gerekir. Ekibimiz müşterilerine en iyi hizmeti en kısa sürede vermekte, eşyalarınız için en yüksek fiyatı teklif etmektedir.

Şimdi gelelim aklınızdaki ilk soruya. Eşyalarınızı nasıl satacaksınız? Çok basit. Merter eski eşya alanlar arasından bizi seçip, ne tür eşya satmak istediğinizi bildirerek süreci başlatabilirsiniz. Satacağınız eşyanın türüne ve durumuna göre arkadaşlarımız sizi yönlendirecektir.

Eşyalarınız için Merter bölgesindeki adresinize gelerek fiyatlandırma yapıyor, yerinde inceliyoruz. Ancak bazı eski eşya türleri fotoğraf üzerinden de fiyatlandırılabildiği için   müşterilerimiz bu yolu da tercih etmektedir.

Whatsapp veya mail ile bize eşyalarının fotoğraflarını göndererek çok daha kısa sürede fiyat alabilmektedirler. Bu yöntem her eski eşya için geçerli olmayabilir. Çünkü gümüş eşya, el halısı, hat yazısı, Rolex saat, deri koltuk, plak gibi eşyalar yakından görülmesi gereken ürünlerdir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

İşin bize düşen kısmı burada devreye giriyor. Çünkü eski eşya fiyatlandırması uzmanlık gerektiren bir iştir. Arkadaşlarımız bu deneyime sahip, bilgili kişilerdir. Bu yüzden eski eşya satarken bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Fiyatlandırma yaparken her ürünü kendi özelliklerine göre değerlendiriyoruz. El halısı alacağımız zaman yöresine, desenlerine bakıyoruz. Gümüş obje alırken ayar numarasına, ağırlığına dikkat ediyoruz. Tablo alırken, plak alırken de eser sahibi gibi detaylar önemlidir. Bunları tek tek saymamız mümkün değil. O yüzden siz Merter eski eşya satışınız için bizi tercih edip, gerisini bize bırakın.

Ödeme ve Nakliye

Merter olsun veya bir başka semt olsun ekibimiz nakliye ve taşıma işlemlerini ücretsiz yapmaktadır. Ödeme konusunda da müşterimizin talebine göre hareket ediyor, ister nakit, ister eft, havale ile anında ödeme yapıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.