Nişantaşı eski eşya alanlar

Nişantaşı eski eşya alanlar

Eski eşya satmak istediğinizde ilk ihtiyacınız olan güvenilir bir firmadır. Biz bu ihtiyacınızı en kısa sürede karşılayabilir, eşyalarınızı istediğiniz gün, adresinizden teslim alabiliriz. Nasıl mı? Yazımızı sizinle paylaşmamızdaki amaç da Nişantşı eski eşya alanlar hakkında size bilgi vermek içindir.

Daha önce hiç eşya satmadıysanız sürece yabancı olmanız çok normal. Ancak kaygılanacak bir şey yok. Yıllardır eski eşya alımı için müşterilerimize hizmet verdiğimiz için aradığınız tecrübe ve deneyime sahibiz. İlerleyen satırlarda da size nasıl hizmet verdiğimizden ve sürecin nasıl devam ettiğinden bahsedeceğiz. İşte başlıyoruz

İçindekiler

Eski eşya nedir, nasıl satılır?

Yaklaşık 50 yıl ve üzerinde ömrü olan, işçilik ve malzeme bakımından değerli, antika kadar olmasa da alıcısı olan eşyalar, eski eşya olarak adlandırılır. Tanımından anlamak çok kolay olmadığı için örneklerle devam edelim.

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, tablo, plak, hat yazısı, işlemeli bez, tuğra, oymalı mobilya, Rolex, saat, bahü, heykel, Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral gibi eşyalarınız bu gruba giren eşyalardandır. Çeşitleri daha da artırılabilirse de genelde bu çizgilerdeki eşyalarınızı satın alabiliyoruz.

Şimdi sıra geldi nasıl satış yapacağınızı anlatmaya. Nişantaşı eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçip eşyalarınızın türü ve durumu hakkında bilgi verdikten sonra fotoğraf göndererek fiyat alabileceğiniz gibi bizi adresinize davet ederek de fiyat alabilirsiniz.

Ekibimiz sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinize gelecek, ürünleri yerinde görerek fiyatlandıracaktır. Fiyat teklifimiz sizin için de uygunsa istediğiniz gün nakliye aracımız ve elemanlarımızla alım yapacağız.

Fiyat neye göre belirlenir?

Nişantaşı eski eşya alanlar her eşya türünü kendi kriterlerine göre değerlendirir. Örneğin el halısı alacağımız zaman yöresine, desenlerine, renklerine ve yıpranma durumuna bakılır. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı gibi halılar en değerlileridir.

El halısı üzerinde ne kadar az yıpranma varsa, renkleri ve modeli ne kadar canlı ise o kadar yüksek fiyattan alınır. Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına ve ağırlığına bakarak fiyat veririz.

Nişantaşı eski eşya satışınız için bizi haftanın 7 günü arayabilir, bilgi alabilir, istediğiniz zaman satış yapabilirsiniz. Hiçbir zahmete girmeden, güven içerisinde eski eşya satmak için bizi arayabilirsiniz.