Osmanbey eski eşya alanlar

Osmanbey eski eşya alanlar

Klasik eşya, el halısı, eski obje, cam eşya, gümüş eşya, plak, tablo, hat yazısı, tuğra, ferman, saat, değerli eşya, Hereke halısı, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalarınızı satın alıyoruz. Osmanbey eski eşya alanlar olarak müşterilerimizden bu tarz ürünler için gelen talepleri en kısa sürede değerlendiriyoruz.

Bu yazımızı sizlerle paylaşmamızdaki amaç, bu hizmeti size nasıl ve ne şartlarda sağladığımızı anlatmaktır. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan her bölgeye hizmet veren ekibimiz özellikle Osmanbey semti için titizlikle çalışmaktadır.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan, ana başlıklar altında ilerleyelim.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndermeniz yeterli. Whatsapp veya email ile çok kısa sürede bu işlemi yapabilir, hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Eşyalarınız fotoğraflarını çekemeyeceğiniz yerde ise de sorun değil. Gelip yerinde de görebiliriz.

Fotoğraf üzerinden olsun veya yerinde inceleme yöntemi ile olsun eşyalarınız çok kısa süre içinde fiyatlandırılır ve size fiyat teklifimiz sunulur. Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de yeterli ise ekibimiz kısa süre içinde ya da sizin istediğiniz tarihte nakit ödemesini yaparak ürünleri satın alır.

Bazı eşyalar vardır ki fotoğraf üzerinden fiyatlandırılmaz. Mesela gümüş eşya üzerinden bir örnek verelim. Gümüşlerinizin alımı yapılırken mutlaka ayar numarasına ve ağırlığına bakmak gerekir. Bunun için yerinde görmemiz daha doğru olur. Fotoğraf istememizdeki amaç bir ön inceleme yapmak ve süreci hızlandırmak içindir.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Osmanbey eski eşya alanlar için her eşya farklı şekilde değerlendirilir. El halısı için desenlere, yöreye, dokumaya bakılırken, tablo alımında eser sahibine ve eserdeki işlenen konuya bakılır. Yani her ürün farklı değerlendirilir.

Bu sayede eşyanız için en doğru fiyatı almış olursunuz. Ekibimiz satacağınız her eşya için fiyat verebilecek tecrübe ve deneyime sahiptir. Sadece Osmanbey bölgesi için değil, İstanbul’un her bölgesi için aktif şekilde hizmet vermekteyiz.

Nakliye ve Ödeme

Osmanbey veya bir başka bölgeden yapacağımız eski eşya alımında nakliye ve taşıma işlemlerinin tamamını kendimiz hallediyoruz. Müşterilerimizden kesinlikle hizmet bedeli almıyoruz. Örneğin satmak istediğiniz bir ürün için adresinize gelerek yerinde inceleme yaptık ve fiyat konusunda anlaşamadık.

Bu noktada da ekibimiz sizden bir ekspertiz veya bir başka hizmet ücreti almaz. Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit olarak yapılır. Sizlerin isteği ve talebi doğrultusunda eft ve havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi haftanın 7 günü, çekinmeden arayabilir, antika eşya, klasik eşya ve eski eşya satışınızı yapabilirsiniz.