Ailenizde size kalan veya sizin kendiniz için satın aldığınız, elden çıkarmak istediğiniz plak veya plaklarınızı bize satabilirsiniz. Pek çok müşterimiz bu tarz bir satışı ilk defa yaptığı için nereden başlayacağını, nasıl satacağını bilmiyor. Biz de ikinci el plak alanlar için bilgi almanızı istiyoruz. Bunun için bir yazı hazırlayarak sizinle paylaşmak istedik.

İçindekiler

İKİNCİ EL PLAK NASIL SATILIR?

Sahip olduğunuz plak, pikap gibi ürünler için mümkün olan en yüksek fiyatı veriyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek elinizdeki ürünler hakkında bilgi vermektir. Plak alan yerler için önemli olan satmak istediğiniz plakların kondisyonudur.

Yani plak temiz mi, üzerinde çizikler var mı, kabı var mı? Kapları temiz, düzgün saklanmış, çizikleri olmayan, iyi ses veren plak tabiki yüksek fiyattan alınır. Bu gibi detaylar hem sizden plak alırken teklif edeceğimiz fiyatı artırır hem de alım yapıp yapamayacağımızı belirler.

Plaklarınızın hangi sanatçılara ait olduğu da önemlidir. Ülkemizde plak severler genelde yerli sanatçıları tercih etmekte, yabancı sanatçıların plakları raflarda kalmaktadır. Bu yüzden alım yaparken Cem Karaca, Moğollar, Barış Manço, Zeki Müren gibi yerli sanatçıların plakları aranır. Kimileri koleksiyon için kimisi meraktan plak alır. Bizler sizden aldığımız plakları perakende olarak sattığımız için alım yaparken satabileceğimiz ürünleri alıyoruz.

ÖDEME VE TESLİMAT

İkinci el plak alanlar sizden plak alırken anlaştığımız fiyatı nakit öder. Ancak siz farklı bir ödeme şekli de tercih edebilirsiniz. Örneğin müşterilerimizin eft, havale veya posta yoluyla ödeme gibi talepleri olursa o şekilde ödeme de yapabiliriz. Bir önceki başlıkta da anlattığımız gibi plaklarınız kapınızdan teslim alınırken size hiçbir zahmet verilmez. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimizden dolayı fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Firmamız plak, el halısı, gümüş, eski eşya, klasik mobilya, deri koltuk, makam takımı, saat, varaklı mobilya, oymalı mobilya, tablo, resim gibi ürünlerin fiyatlandırılmasında çok profesyonel bir ekiple çalışmakta, size istediğiniz hizmetin tam karşılığını vermektedir. Ne satarsanız satın, herkes karşısındaki alıcıya güvenmek ister. Firmamız profesyonel ve işinin ehli bir ekiple çalıştığı için size gerekli güveni verecek, yaptığınız alışverişten keyif almanızı sağlayacaktır.