Şile İkinci El Eşya Alanlar

Şile İkinci El Eşya Alanlar

Şile İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul ilçelerinin tamamına hizmet verdiğimiz için Şile ilçesine de aynı şekilde hizmet veriyoruz. Ne kadar uzak olursa olsun sizin de bize yardımcı olacağınız bir kaç adım ile kolayca satış yapabilirsiniz. Şile ikinci el eşya alanlar olarak size nasıl hizmet vereceğimizi detaylı şekilde anlatacağız.

Biz yıllardır bu işle meşgul oluyor, ilçe sakinlerinin satmak istedikleri eşyaları belirli bir ücret karşılığında satın alıyoruz. Neye göre fiyat verdiğimizi, ne tür eşyalar aldığımızı ve nakliye, ödeme kısımlarını tek tek anlatacağız.

Yazımızı sizinle paylaşmamızın sebebi daha önce eşyalarını satmamış olan kişilere bilgi verip bizi tercih etmelerini sağlamak. En çok merak ettiğiniz konuları ana başlıklar halinde anlaşılır şekilde ifade edeceğiz. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el eşya çok geniş bir kavramdır ve pek çok eşya anlaşılabilir. Beyaz eşya, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, yatak odası, koltuk, el halısı, plak, gümüş en başta sayılabilir. Her eşyanın alımını yapmamız siz de takdir edersiniz ki mümkün değil. Bunun için bazı kriterleri göze almamız gerekir. Bunların neler olduğunu da diğer başlıkta açıklayacağız.

FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Şile ilçesinden olsun başka ilçeden olsun ikinci el eşya alacağımız zaman ilk önce satabileceğimiz, temiz ürünler almaya gayret ediyoruz. Sorunlu, deforme olmuş, arızalı olanları maalesef satın alamıyoruz. Örneğin ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon gibi ürünleri mutlaka çalışır durumda olanlarını tercih ediyoruz.

El halısı alacağımız zaman renklerine, desenlerine, yöresine, aşınma olup olmadığına bakarız. Hereke halısı, Ladik halısı, İpek halı gibi halılar değerli halılar olarak bilinir. Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına ve ağırlığına dikkat edilir.

Örnekler çoğaltılabilir ancak sizi sıkmamak adına burada noktalayalım. Eğer ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz en doğru fiyatı en kısa sürede alabilirsiniz. Hem sorun yaşamaz hem memnun olacağınız bir alışveriş yapabilirsiniz.

NASIL SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ?

Siz de takdir edersiniz ki gelen her talep için Şile ilçesine gidip yerinde görerek fiyat vermemiz mümkün değil. Buna ne zaman yeter ne de İstanbul trafiği buna müsaade eder. O halde ne yapmalıyız? Eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp ile bize gönderirseniz süreci hızlandırabiliriz.

Şile ikinci el eşya alanlar olarak gelen eşya fotoğraflarını inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıyor, fiyat teklifimizi iletiyoruz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz.

Alımlarımızı kendi araçlarımızla yapıyor, sizden ücret talep etmiyor, zahmet vermiyoruz. Ödemeyi anlaştığımız fiyat üzerinden nakit takdim ediyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmiyoruz. Bizi her gün 0552 703 41 41 arayabilir, eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot

 

2021-02-06T07:33:28+03:00

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top