Şişli Eski Eşya Alan Yerler

Şişli Eski Eşya Alan Yerler

Değeri hakkında net bilginiz olmayan, satmak istediğiniz antika veya klasik eşya için bizi arayabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyaları profesyonel gözlerle inceleyen firmamız Şişli bölgesinden de alım yapmaktadır. Şişli eski eşya alan yerler olarak süreç ve fiyatlandırma ile ilgili detaylı bilgiler vererek sizi aydınlatmak istiyoruz.

Sıradan bir eşya satışı yaptığınızı düşünmeyin. Müşterilerimizin pek çoğunun daha önce eski eşya satarken bazı hatalar yaptıklarını fark ettik. Bu hatalar sebebiyle eşyalarını değerinin altında satmaları kaçınılmaz oldu. Yazımızı sizinle paylaşmamızın sebebi de bu. Hem bizi tercih etmenizi sağlamak hem de eşyalarınızı değerinde satmak istiyoruz.

Daha önce eski eşya alımı yaptığımız müşterilerimizin sordukları sorulardan oluşan kısa bir makale hazırladık. Soru cevap şeklinde ilerleyecek, daha fazla anlaşılır hale gelmesini sağlayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

İsterseniz önce eski eşya ne demek bundan bahsedelim. Antika kadar olmasa da hala alıcısı olan, kıymetli eşyalardır. Çeşitleri ile ilgili bilgi verdikçe ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

El halısı, Hereke halısı, eski obje, gümüş eşya, klasik eşya, bahü, heykel, saat, tablo, plak, hat yazısı gibi pek çok eşya bu türdendir. Sizin de Şişli ilçesinde bu tür eşyalarınız varsa bizi arayarak adresinize davet edebilirsiniz.

Ekibimiz eşyalarınızı yerinde inceleyecek, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün eşyaların alımı yapılacaktır. İşte bu kadar basit.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz. umutspot@gmail.com mail adresimize de aynı şekilde fotoğraf gönderebilirsiniz. Ekibimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra aynı şekilde fiyat teklifi verebilir.

FİYAT TEKLİFİMİZ NEYE GÖRE VERİLİR?

Eşyalarınızın incelemesi bazı kriterlere göre yapılır. Örneğin el halısı alacağımız zaman dokuma şekline, desenlerine, renklerine, üzerinde yıpranma olup olmadığına bakarız. Yıpranmamış İpek halı, Hereke halısı, Ladik halısı gibi halılar değerli halılardır.

Gümüş eşya alanlar için ise eşyalarınızın ağırlığı ve ayar numarası önemlidir. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar gümüş en çok karşılaşılan numaralardır. Bu detaylara bakarak gümüş almazsak size doğru bir fiyat vermemiş oluruz.

ÖDEME VE EŞYALARIN NAKLİYESİ NASIL YAPILIYOR?

Şişli eski eşya alan yerler için bizi tercih ederseniz ilçesinin neresinde olursanız olun eşyalarınızın alımı için nakliye ücreti alınmaz. Firmamız kendi aracını ve elemanlarını kullanır. Bu sayede hiçbir nakliye veya taşıma bedeli ödemezsiniz.

Ödeme konusunda da herhangi bir problem olmadan nakit ödeme yaparız. Eft veya havale ile ödeme isteyen müşterilerimize istedikleri gibi ödeme yapabiliriz. Ekibimiz haftanın 7 günü aktif olarak çalışmaktadır.