Şişli eski eşya alanlar

Şişli eski eşya alanlar

Değerli olduğunu bildiğiniz veya öyle olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızı bizi arayarak değerlendirebilirsiniz. İstanbul’un en köklü ve eski ilçelerinden olan Şişli, eski eşya alımını en çok yaptığımız bölgelerdendir. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, tablo, hat yazısı, tuğra, plak, cam eşya, porselen gibi ürünleriniz bizim alabileceğimiz ürünlerden bazılarıdır.

Şişli ilçesinin neresinde olursanız olun ekibimiz adresinize gelerek hizmet vermekte, eşyalarınızı değerinde satın almaktadır. Bu yazımızı sizinle paylaşarak nasıl satış yapabileceğinizi anlatmak istiyoruz. Amacımız bizi tercih etmenizi sağlamak ve eşyalarınızı satarken daha bilinçli olmanıza yardım etmektir.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Eşyalarınızı satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ürünleriniz hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Ekibimiz ürününüzün türüne ve durumuna göre size fiyat teklifi verecektir. Mümkünse eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat alabilirsiniz.

El halısı, plak, klasik mobilya, eski obje, tuğra, cam eşya gibi ürünler fotoğraf üzerinden fiyatlandırılabilir. Gümüş obje, hat yazısı, tuğra gibi ürünleri genelde yerinde görerek fiyat veriyoruz. Osmanbey, Feriköy, Harbiye, Fulya, Teşvikiye gibi semtleri bulunan Şişli ilçesinin neresinde olduğunuz hiç önemli değil. Yeterki bizim alıp satabileceğimiz bir ürün olsun. Siz ekibimizin arayın, gerisini biz halledelim.

Eşyalarınızı Nasıl Fiyatlandırıyoruz?

Her eşya kendi türüne ve durumuna göre değerlendirilir. El halısı yöresine, desenlerine ve renklerine göre fiyatlandırılırken gümüş obje alırken ağırlığı ve ayar numarası önemlidir. Bu kriterleri hakkıyla bilmek için tecrübe sahibi, bilinçli bir esnafla çalışmanızı tavsiye ederiz.

Her eski eşya alınıp satılabilir dememiz mümkün değildir. Bunun için piyasa da alınıp satılabilen, kabul gören, bir başkasının ilgilisini çekecek bir ürün olması lazımdır. Bazı eşyalarınız sizin gözünüzde çok değerli olabilir ama önemli olan satılabilir bir ürün olup olmamasıdır. Bu yüzden kulaktan dolma bilgilerle değil, işin profesyonelleriyle çalışmanız her zaman daha kazançlı olacaktır.

Nakliye ve Ödeme

Şişli eski eşya alanlar olarak alım yaparken nakliye ve hamaliye işlemlerinin tamamını kendimiz hallediyoruz. Satacağınız ürün ister el halısı, gümüş eşya, eski obje gibi küçük eşyalar olsun, ister klasik koltuk takımı, yatak odası olsun. Hiç fark etmez. Tüm işlemler bize aittir.

Ödeme ise nakit olarak yapılır. Talep etmeniz halinde eft veya havale ile de ödeme yapılabilir. Bizi Şişli veya bir başka bölgeden istediğiniz zaman arayabilirsiniz.