Şişli eski eşya alanlar

Şişli eski eşya alanlar

Şişli ilçesi bizim en fazla talep aldığımız yerlerdendir. Eşyalarını elden çıkartmak için doğru hizmet alabileceği bir esnaf arayan müşterilerimiz bizi tercih edebilir. Şişli eski eşya alanlar olarak sizi pişman etmeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bu makaleyi yayınlamamızın sebebi sizleri bu konuda bilgilendirmek, neden bizi seçmenizi istediğimizi detaylı şekilde anlatmaktır. Kaliteli, zamanında, en doğru fiyattan eski eşya satmak sizin de isteyeceğiniz şeydir. Bu yüzden yazımızı okumanızı ve eşyalarınızı satarken bizi tercih etmenizi rica ederiz.

İçindekiler

Eski Eşya Satmanın Püf Noktaları Nelerdir?

Eski eşya demek antika eşya demek değildir. El halısı, klasik mobilya, gümüş, eski obje, cam eşya, plak, hat yazısı, tablo, deri koltuk gibi eşyaları örnek verebiliriz. Örnekler artırılabilir. Mesela Fatih Kıral Mobilya, Kervan Mobilya, Mudo Concept, Metebronz gibi eşyalarınızı satın da alabiliriz. Peki ne yapmalısınız? Anlatalım hemen

Bizi Şişli ilçesindeki adresinize davet ederek ürünleri yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız her eşyayı çeşitli kriterlere göre inceleyecek, size en yüksek fiyatı vermeye gayret edecektir.

Fotoğraf göndererek de fiyat teklifi almanız mümkündür. Whatsapp veya email ile bu işlemi çok kısa süre içinde yapabilirsiniz. İstanbul trafiğinde bir yerden bir yere gitmenin çile olduğunu düşünürsek bu son derece kolay bir yoldur diyebiliriz.

Fiyat teklifini aldıktan sonra anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır. Şişli ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz nakliye, taşıma, yükleme işlemlerinde de zahmet çekmez, ücret ödemezsiniz.

Fiyat Teklifini Neye Göre Veriyoruz?

Yukarıda da değindiğimiz gibi her eşyanın fiyatlandırma kriteri farklıdır. El halısı desenlerine, renklerine ve yöresine göre fiyatlandırılır. Gümüş içn ise ayar numarasına, ağırlığına bakarak teklif verilir.

Bizimle çalışmanızı istememizin sebebi budur. Ekibimiz size en iyi fiyatı verebilecek donanıma sahiptir. Çünkü eşyaların hepsini çok iyi tanımaktadır. Piyasadaki değerlerini iyi bilmekte, size buna göre teklif vermektedir.

Osmanbey, Teşvikiye, Feriköy, Mecidiyeköy gibi semtleri bulunan Şişli ilçesinin neresinde olursanız olun hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz müşteri odaklı, sizin memnuniyetinizi düşünen, sorumluluklarını bilerek çalışmaktadır.

Yıllardır sektöre hizmet vermekte, antika eşya, klasik eşya ve eski eşya alımı yapmaktayız. Siz de eşyalarınızı zahmet çekmeden değerinde satmak istiyorsanız bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.