Sultanbeyli eski eşya alanlar

Sultanbeyli eski eşya alanlar

Eski eşya, klasik eşya ve antika eşya satışınız için bizi tercih edebilirsiniz. Sultanbeyli eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı yerinde görerek değerlendiriyor, fiyat teklifimizi verip istediğiniz gün nakit satın alıyoruz.

Eşyalarını satın aldığımız hemen hemen tüm müşterilerimiz daha önce eski eşya satmadığı için yanlış kişilerle iletişime geçmekte, eşyalarını değerinin altında satmaktadır. Yazımızın devamında nasıl hizmet verdiğimizden, eşyalarınızı bize nasıl satacağınızdan bahsedeceğiz.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, plak, tablo, tuğra, hat yazısı, işlemeli bez, bahü, heykel, saat, Metebronz, Fatih Kıral, Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Rolex gibi eşyalarınız bizim alabildiğimiz eşyalardır.

Sizin eşyanız da bunlardan biri veya bu tür bir eşya ise bizi arayarak Sultanbeyli bölgesindeki adresinize davet ederek yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız ürünleri yerinde görerek inceleyecek ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardında istediğiniz tarihte veya hemen nakit satabilirsiniz. Eski eşya alanlar eşyalarınızı alırken sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmez. Tüm işlemler ücretsiz olarak yapılır.

Eşyalarınıza Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Sultanbeyli eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı fiyatlandırırken farklı kriterlere bakıyoruz. Örneğin el halısı satmak istiyorum diyen bir müşterimizin adresine gittik diyelim. Halıyı incelerken desenlerine, yöresine, renklerine, motiflerine ve çürüme olup olmamasına bakarız. Overlok yapılan el halısı değerini kaybeder, önemli olan orijinal püsküllerinin olmasıdır.

Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına bakarız. Her gümüş eşya 800 ayar, 900 ve 925 ayar olmak üzere farklı ayar numaralarına farklıdır. Arkadaşlarımız size en iyi fiyatı vermek için ayar numarası aynı olan objeleri beraber fiyatlandırır.

Daha farklı örnekler verilebilir. Sizden ricamız eşyalarınızı satacağınız zaman fiyat kadar kiminle çalışacağınıza da önem vermenizdir. Herkese eski eşya satılmaz. Çünkü bu ürünler antika eşya kadar değerli olmasa da hala alıcısı bulunan eşyalardır. Dolayısıyla fiyatlandırma yapacakların da eşyadan anlayan kişiler olması gerekir.

Biz ne zaman isterseniz Sultanbeyli bölgesinde hizmetinizde olacağız. Güvenilir, şeffaf ve kaliteli hizmet almak için bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme

Firmamız Sultanbeyli ilçesinin neresinde olursanız olun alım yaparken sizden hiçbir hizmet bedeli talep etmez. Ödeme konusunda son derece titiz davranıyor, anlaştığımız fiyatı nakit ödüyoruz. Kısacası kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz.