Teşvikiye eski eşya alanlar

Teşvikiye eski eşya alanlar

Size ailenizden kalan veya kendi aldığınız, artık elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı satın alıyoruz. Teşvikiye eski eşya alanlar nasıl hizmet verirler, ne tür eşyalar alırlar yazımızın devamında bunlardan bahsedeceğiz.

El halısı, klasik mobilya, hat yazısı, saat, tuğra, gümüş eşya, plak, oymalı mobilya, kılıç, Rolex saat, aslan ayak mobilya, Fatih Kıral Mobilya, Kervan Mobilya, Metebronz gibi pek çok eşyanızı değerinde satın alıyoruz. Peki nasıl alım yapıyoruz?

Yazımızın ilerleyen satırlarında bundan bahsedecek, eski eşya satışınızı nasıl yapacağınız konusunda detayları paylaşacağız. İsterseniz ana başlıklar altında, merak edilenleri cevaplayarak devam edelim.

  • İçindekiler

    Eski Eşya Nasıl Satılır?

Yukarıda çeşitlerinden bahsettiğimiz tarzda eşyalarınız varsa bunları elden çıkarmanın en kolay yolu bize fotoğraflarını göndermektir. Mesela Hereke halısı satmak için halınızın fotoğraflarını göndererek fiyat alabilirsiniz.

Gümüş eşya satmak için ise gümüşün ayar numarasını bilmemiz, ağırlığını görmemiz için tartmamız gerekir. Bu yüzden fotoğraf üzerinden fiyat veremeyeceğimiz ürünler de vardır. Bu tür ürünler için Teşvikiye bölgesindeki adresinize gelerek yerinde görmemiz gerekir.

Bizi arayarak eşyanızın türünü söylemeniz yeterli. Arkadaşlarımız ne yapmanız yönünde size bilgiler verecektir.

  • Fiyat Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Fiyatlandırma yaparken eşyaların türüne göre hareket ediyoruz. Gümüş eşya örneğinde bahsettiğimiz gibi bazı ürünler yerinde görerek fiyatlandırılırken bazıları fotoğraf üzerinden de fiyatlandırılabilir.

El halısı alacağımız zaman desenlerine, renklerine, yöresine göre karar veriyoruz. Metebronz, Fatih Kıral gibi klasik mobilya alımında ise modeli ve ürünün işçiliğini görmek isteriz. Teşvikiye eski eşya alanlar olarak eşyalarınıza fiyat verebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz.

  • Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tüm İstanbul genelinde hizmet veren firmamız size en iyi fiyatı verecektir. Çünkü yıllardır Teşvikiye bölgesinde aktif çalışıyoruz. Eşyalarınızın piyasadaki değerini çok iyi biliyor, buna göre değerlendirme yapıyoruz.

Kendi kazancımız kadar sizlerin memnuniyetini de düşünüyor, zahmet vermeden, anlaştığımız fiyattan alım yapıyoruz. Eski eşya, antika eşya kadar değerli bir ürün olmasa da hala alıcısı olan ürünlerdir. Bu yüzden bu ürünleri satarken mutlaka değerini bilecek bir esnafla çalışmanızı öneririz.

  • Nakliye ve Ödeme

Teşvikiye bölgesinden de diğer semtlerden de eski eşya alımı yaparken nakliye ücreti talep etmiyoruz. Ödeme konusunda da son derece hassas davranıyor, müşterilerimizi üzmeden nakit ödeme yapıyoruz.

Bizi haftanın 7 günü tüm İstanbul genelinden arayabilirsiniz.