Uğur Mumcu Eski Eşya Alanlar

Uğur Mumcu Eski Eşya Alanlar

 

Uğur Mumcu eski eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı güven içinde zahmetsiz bir şekilde nakde çevirebilirsiniz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren firmamız tecrübe ve donanımıyla satmak istediğiniz eşyalarınızı kendi ekibi ve aracıyla adresinize kadar gelerek satın alıyor. Eşyalarınız alınırken hiçbir zahmet çekmiyorsunuz.

Eski eşyadan kastımız depoda, çatı katında veya ardiyenizde olan çürümüş eski eşyalarınızdan bahsetmiyoruz. Ne tür eşyalarınızı satabilirsiniz ? Fiyatı nasıl belirliyoruz ? Nasıl bir süreç yaşayacaksınız ? Neler yapmalısınız ? Hepsini kısa ve net bir şekilde anlatmaya, kafanızda ki soruları cevaplamaya çalışacağız. Lafı fazla uzatmadan başlayalım.

İçindekiler

 Uğur Mumcu Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır ?

Kartal ilçesinin Uğur Mumcu mahallesinden eşyalarınızı satmak istiyorsanız 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak bilgi vermeniz yeterli.

Sizden satmak istediğiniz eşyaların detaylı fotoğraflarını çekmenizi rica ediyoruz. Çektiğiniz fotoğrafları whatsapp üzerinden bize gönderebilirsiniz. Fotoğrafları inceledikten sonra size dönüş sağlar, ikinci el eşyalarınız alabileceğimiz türden eşyalar ise fiyat teklifimizi sunarız.

Fiyat teklifimiz sizin için de uygunsa adresinize istediğiniz gün ve saatte gelerek eşyalarınızı satın alabiliriz. Böylece hem eski eşyalarınızdan kurtulmuş hem de nakdinizi cebinize koymuş olursunuz.

İşte bu kadar basit.

Ne Tür Eşyalar Satabilirsiniz ?

Eski eşya derken yıpranmış, çürümüş, yırtık, bozuk gibi hasarları olan ürünlerden bahsetmiyoruz. Bu tür hasarları olan eşyalarınıza kimse para vermek istemeyeceği için bizde maalesef alamayız. Örnek vermemiz gerekirse; beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klima, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon gibi evimizde kullandığımız eşyalar olabilir.

Satmak istediğiniz eşyalar örneklerimiz dışında kalabilir. Bu durumda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Burada dikkat etmenizi istediğimiz önemli noktalar ise; ikinci el eşyalarınızın temiz kullanılmış ve çalışıyor olması.

Ödeme ve Teslimat

Uğur Mumcu eski eşya alanlar olarak bizi tercih ederseniz adresinize kadar gelerek eşyalarınızı satın alabiliriz. Ödemenizi anlaştığımız fiyat üzerinden yapar, tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmayız.

Eşyalarınız kendi ekibimiz tarafından taşınır, diğer eşyalarınıza ve evinize zarar verilmez. Ayrıca taşıma ve nakliye için ücret ödemezsiniz. Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Umarız yazımız faydalı olmuştur.