Üsküdar Gümüş Alan Yerler

Üsküdar Gümüş Alan Yerler

Üsküdar gümüş alan yerler için bizi tercih edebilir, gümüş obje ve eşyalarınızı güvenilir ve hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Gümüş eşya satmak istiyorsanız neler yapmanız gerekiyor ? Nelere dikkat etmeniz gerekiyor? Yazımızda hepsini cevaplamaya çalışacağız.

Yıllardır bu sektörde hizmet veriyor, müşteri memnuniyetini önemsiyor ve adil bir şekilde fiyat teklifleri yapıyoruz. Adresinize hassas terazimiz ile gelip gümüşlerinizi tartarak satın alıyoruz. Gümüş piyasasını bilmeyen, kabaca fiyat veren firmalarla çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Objelerinizi, eşyalarınızı satmak istiyorsanız güvenilir bir firmayla çalışmanız çok önemli. Eşyalarınızı satarken mağdur olmanızı ve ikinci el sektörünün size kötü hatıralar bırakmasını istemeyiz. Lafı fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

İçindekiler

Üsküdar Gümüş Alan Yerler Nasıl Alım Yapar ?

Ekibimiz İstanbul Anadolu Yakasının her ilçesinden alım yapabilmektedir. Her gün gümüş satmak isteyen müşterilerimizden talepler geliyor. Bu talepleri hızlı bir şekilde değerlendirip sizlere dönüş yapmaya gayret ediyor, anlaşma sağlanması halinde ise nakit olarak gümüşlerinizi alıyoruz. Dikkat etmeniz ve yapmanız gerekenler çok basit.

  1. Gümüşlerinizin fotoğraflarını çekerek 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.
  2. Gümüş eşyalarınızın ayarını belirtmeniz.

Eşyalarınız çok kıymetli gümüşler olabileceği gibi değersiz metallerde olabilir. Göndermiş olduğunuz fotoğraflar bize büyük ölçüde fikir verecektir. Fotoğraflarını göndermeniz bu bakımdan bizim için çok önemli.

Eğer eşyalarınız gerçek gümüş ise adresinize gelerek yanımızda getirdiğimiz hassas terazi ile tartıp fiyat teklifimizi ona göre yapıyoruz.

Nasıl Fiyatlandırıyoruz ?

Burada önemli olan iki nokta var.

  1. Gramaj yani ürünün ağırlığı
  2. Üzerinde yazan ayar numarası

Gramajını dediğimiz gibi hassas terazi ile tartıyoruz. Ayarı ise eşyanızın üzerinde yazıyordur.

Birden fazla ayarı ve gramajları farklı gümüş satmak istiyor olabilirsiniz. Eşyalarınızı ayarlarına göre ayrı ayrı tasnif eder ayrı ayrı tartarız. Çünkü ayar numaralarının hepsinin değer fiyatları farklıdır.

Örneğin 3 kg 800 ayar gondol satmak istediğinizi varsayalım. 800 ayar gümüşün o günkü kur fiyatı da 4200 TL olsun. 3kg x 4.200 TL = 12.600 TL size ödeme yaparız.

Neden Biz?

Piyasada bir çok gümüş alan firma ile karşılaşacaksınız. İnternet sitesi olan firmaların yorumlar kısmına göz atmanızı öneririz. Üsküdar gümüş alan yerler için daha fazla bilgi almak isterseniz bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz. Eşyalarınıza özensiz davranan ve kabataslak fiyat veren firmalarla çalışmamanızı tavsiye ederiz.