Zekeriyaköy eski eşya alanlar

Zekeriyaköy eski eşya alanlar

Ekibimiz uzun yıllardır eski eşya alım satım işi ile uğraşmakta, hizmetini İstanbul’un her noktasına ulaştırabilmektedir. Zekeriyaköy de bu bölgelerden biridir. Müşterilerimizin satmak istedikleri eşyaları için bizi arayarak istedikleri zaman elden çıkarabilmektedir. Yazımızın devamında Zekeriyaköy eski eşya alanlar ile ilgili detaylı bilgi verecek, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi detaylı şekilde anlatacağız.

Sizlerden en fazla duyduğumuz soruları derleyerek bir makale hazırladık. İstedik ki aklınızda soru işareti kalmasın, eski eşya satışı yaparken değerinde satmış olun. Maddeler halinde başlayalım isterseniz.

  • İçindekiler

    Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

El halısı, gümüş eşya, varaklı koltuk takımı, eski obje, plak, oymalı mobilya, deri koltuk, klasik eşya, makam takımı, tablo, hat yazısı, tuğra, ferman, avize, saat, bahü, kitap gibi pek çok ürün eski eşya olarak adlandırılmaktadır.

Sizin de bu tarz ürününüz var ve elden çıkarmak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Ekibimizle iletişime geçtikten sonra eşyalarınızın durumu, ne tür olduğu ile ilgili bilgi verebilir veya bizi Zekeriyaköy bölgesindeki adresinize davet ederek yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz.

Bazı eski eşya gruplarında fotoğraf ile de çözüme ulaşabiliriz. Whatsapp veya email ile fotoğraf göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı hareket etmiş oluruz.

  • Fiyat Teklifini Nasıl Veriyoruz?

Gerek fotoğraflar üzerinden gerek adresinize gelerek yaptığımız incelemeler sonunda size fiyat teklifimizi iletiyor, anlaşma sağlanmasının ardından hemen satın alıyoruz. Peki fiyat verirken nelere dikkat ediyor, neyi göze alarak fiyat veriyoruz?

Her eski eşya kendi içinde değerlendirilir. Örneğin gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarak fiyat veririz. El halısı fiyatı verirken de dokumasına, yöresine, renklerine bakarız. Fiyatlandırma kriterleri çok farklıdır ve doğru fiyatı almak için mutlaka güvenilir, tecrübeli bir firma ile çalışmalısınız. Bunun için Zekeriyaköy eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmenizi rica ederiz.

  • Nakliye ve Ödeme

İster Zekeriyaköy isterseniz başka bir bölgeden alım yapalım, müşterilerimizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Yani nakliye veya taşıma bize aittir. Ödeme konusunda da aynı hassasiyeti gösteriyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Teklif ettiğimiz fiyatı düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmıyor, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Bizi Zekeriyaköy veya bir başka bölgeden istediğiniz zaman arayabilirsiniz.