925 Ayar Gümüş Alanlar

925 Ayar Gümüş Alanlar

Evinizde sağda solda kalmış, belkide nerede olduğunu bile unuttuğunuz pek çok gümüş eşya olabilir. Veya var ama siz o eşyanın gümüş olduğunun bile farkında değilsiniz. Böyle olaylarla o kadar çok karşılaşıyoruz ki emin olun çoğu insan sahip olduğu ürünün farkında değil. 925 ayar gümüş alanlar veya gümüş alanlar için bir arama yaparsanız pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Peki hangisi güvenilir?

Biz kendimize bu konuda çok güveniyor, gümüşlerinizi mümkün olan en yüksek fiyattan, en güvenilir yöntemle alıyoruz. Nedir en güvenilir yöntem size bundan bahsedeceğiz. İstiyoruz ki müşterilerimiz bilinçli olsun, ürünlerini değerinde satsın ve bizi tercih etsin. İsterseniz ana başlıklar halinde işin en ince detaylarını öğreneceğiniz şekilde ilerleyelim.

İçindekiler

925 AYAR GÜMÜŞ NASIL SATILIR?

Gümüş eşya alanlar için önemli olan gümüşün ayar numarasıdır. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar olmak üzere 3 farklı ayar numarası bulunur. Bunlar ürünün içindeki gümüş oranını ve değerini gösterir. Doğal olarak en değerli olanı 925 ayar olandır.

Ayar numaraları objenin herhangi bir yerinde damgalanmış şekilde bulunur. Bazen fark edilmesi zor olsa da gerçek gümüş ise mutlaka bir yerinde yazar. Bizi adresinize davet ederek eşyalarınızı yerinde görmemizi sağlayabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız objelerinizi ayar numarasına göre tek tek ayıracak ve hassas terazi ile tartacaktır. Ağırlıkları ile o günkü piyasa fiyatını çarpacak ve fiyat teklifini size iletecektir. Bunu bir örnekle açıklayalım isterseniz.

925 ayar gümüş alanlar gümüşün ayar numarasına göre fiyatını size söyler. her ayar numarasının piyasa değeri farklıdır ve günlük olarak değişir. Sizin satacağınız ürünün 2 kg geldiğini düşünün. 925 ayar gümüş de o günkü piyasa fiyatı ile 2500 tl den alınıyor olsun. O zaman 2500×2=5000 tl size ödeme yapılır.

ÖDEME NASIL YAPILIR?

Firmamız nerede gümüş alırsa alsın miktarı ve tutarı ne olursa olsun nakit ödeme yapabilecek güce sahiptir. Müşterilerimizin talebi olursa eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini de düşünüyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Gümüş eşya satmak istiyorum diyorsanız mutlaka güvenilir, işinin ehli bir firma seçmelisiniz. Aksi halde kandırılma ihtimaliniz çok yüksek olur. Bizi tercih etmenizi istememizin en önemli sebebi şeffaflıktır.

Ekibimiz eşyalarınızı sizin yanınızda, hassas terazi ile tartar ve tartı konusunda son derece dikkatli davranır, asla hak yemez. Siz de gümüşlerinizi güven içinde, sorun yaşamadan satmak istiyorsanız bizi çekinmeden arayabilirsiniz.