Gümüş satmak istiyorum

Gümüş satmak istiyorum

Evinizde sakladığınız, artık kullanmak istemediğiniz gümüş eşya veya eşyaları ne yapmayı düşünüyorsunuz? Eğer satma niyetiniz varsa bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayarak en yüksek fiyattan elden çıkarabilirsiniz.

Ekibimiz gümüş gondol, şekerlik, tepsi, şamdan, bardak altlığı, çerçeve gibi gümüş olan ürünlerinizi satın almaktadır. Bunun için ne yapmanız gerekenleri yazımızın devamında detaylı şekilde anlatacağız. Amacımız eşyalarınızı değerinde satmanızı ve bu satışı yaparken de bizi tercih etmenizi sağlamaktır.

İsterseniz maddeler halinde ilerleyelim ki daha akılda kalıcı olsun. Lafı daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

Gümüş Eşya Nasıl Satılır?

  • Gümüş alanlar nasıl fiyat verir ilk önce bundan bahsetmek istiyoruz. Fiyatlandırma yapacağımız zaman ürünün ayar numarasına ve ağırlığına bakıyoruz.
  • Eğer sahip olduğunuz ürün gerçek gümüş ise mutlaka bir yerinde ayar numarası bulunur. 800 ayar, 900 ayar, 925 ayar olmak üzere 3 ayar numarası vardır.
  • İçlerinden en değerlisi 925 ayar gümüştür. Satacağınız ürünün ayar numarası belirlendikten sonra hassas terazi ile tartılır. Ürünün ağırlığı ile ayar numarasının o günkü piyasa değeri çarpılarak size ödenecek ücret çıkarılır.
  • Bunu bir örnekle açıklayalım. 925 ayar gümüşün piyasa değerinin 2500 tl olduğunu düşünelim. 2 kg gümüş sattığınızı düşünürsek 2500*2=5000 tl ödeme yapılır.
  • Satmak istediğiniz gümüş eşyalarınızın fotoğraflarını 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden göndererek bilgi alabilirsiniz.
  • Çok eski zamanlardan, aile büyüklerinizden kalan gümüşlerde tuğra veya damga olabilir. Bu tarz gümüşler biraz daha yüksek fiyattan alınır.

İşlem bu kadar basittir. Gümüş satmak istiyorum diyen bir müşterimize vereceğimiz hizmet bu şekildedir. Eğer bunun dışında bir ölçüm ile sizden gümüş eşya almak isteyen olursa bilin ki bu yanlış bir yöntemdir. Gümüş eşya, altın gibi bir birikim aracı olarak görülmediği için müşterilerimizin pek çoğu sahip olduğu gümüşlerin değerini fark etmemektedir. Bu yüzden sizden tavsiyemiz gümüşlerinizi sağda solda saklamak yerine satmanız yönündedir.

Eğer ayar numarasına bakarak, tartarak alınmazsa burada sizin hakkınız yenmiş, eşyalarınız değerinin çok altında alınmış olur. 925 ayar gümüş ile 800 ayar gümüş bir arada tartılırsa ve aynı fiyattan alınırsa bu sizi zarara uğratacaktır.

Ekibimiz gümüşlerinizin durumuna, fazlalığına göre İstanbul ve çevre illere kadar hizmet vermektedir. Gümüş eşya alanlar ile ilgili yapacağınız bir araştırmada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Yazımızda belirttiğimiz hususlara dikkat ederek seçim yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Haftanın 7 günü, aralıksız çalışıyor, eşyalarınızı kapınıza gelerek nakit alıyoruz. Bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Önemli Not: Bijuteri sektöründe olmadığımız için kolye, küpe, yüzük gibi takı ürünlerini alamıyoruz.