Hurda Gümüş Alanlar

Hurda Gümüş Alanlar

Sahip olduğunuz gümüş eşya artık sizin için fazlalık mı? Elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Hurda gümüş alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabilir, kısa süre içinde adresinize gelerek nakit alım yapabiliriz.

Satış yapmak istediğinizde 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzu arayarak bize ulaşabilir, bilgi verebilir, adresinize davet edebilirsiniz. Detayları ilerleyen satırlarda izah edeceğiz. Amacımız satacağınız gümüş için en doğru fiyatı almanızı sağlamaktır.

Uzun yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi, neleri öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Hiç merak etmeyin ekibimiz size beklediğiniz hizmetin tam karşılığını sağlayacaktır. Önce aklınızdaki soruları cevaplayalım.

İçindekiler

GÜMÜŞ EŞYA NASIL SATILIR?

Hurda gümüş ne demek isterseniz ondan bahsedelim. Üzerinde tuğra, özel mühür, imza gibi işlemler olmayan Osmanlı döneminden kalmamış gümüşlerin tamamı eritmeye gider. Bunlar da hurda fiyatından alınır.

Hurda fiyatı dediysek hemen aklınıza düşük fiyat gelmesin. Hurda fiyat demek gümüşün ayar numarasına ve ağırlığına göre alınması demektir. Burada objenin kendisinin bir önemi yoktur sadece ağırlığının ve ayar numarasının önemi vardır. Bize ister gümüş şekerlik, gondol, ayna, çatal bıçak ister şamdan, küllük, çerçeve satın hiç fark etmez.

Sizin de satmak istediğiniz gümüş eşya varsa bizi arayarak adresinize davet edebilir, hemen fiyat teklifi alıp satabilirsiniz. Ne kadar satmak isterseniz o kadar çok gümüş alabiliriz. Bu kısım anlaşıldıysa diğer aşamaya geçelim.

FİYAT TEKLİFİ NEYE GÖRE VERİLİR?

Ekibimiz sizden alım yapmaya geldiğinde beraberinde hassas terazi de getirir. Objeler yani gümüşler ayar numaralarına göre tek tek ayrılır. 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar olmak üzere en çok bu 3 ayar numarasına rastlanır.

Daha sonra hepsi ayrı ayrı hassas terazi ile tartılır. Tartıldıktan sonra size teklif ettiğimiz kg veya gram fiyatı ile çarpılıp fiyat teklifimiz iletilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.

Hepsi bu kadar basittir. Eğer doğru firma ile çalışır ve bizi tercih ederseniz bu süreci hiçbir sorun olmadan yaşarsınız. İstediğiniz gün, istediğiniz yerden, nakit satış yapabilirsiniz.

ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Hurda gümüş alanlar olarak alımlarımızın tamamını nakit yaparız. Fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapmaz, alışverişinizi çileye çevirmeyiz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda, çatı katınızda objelerini varsa bekletmeden bizi arayabilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz sahip oldukları objelerin gümüş olup olmadığının farkında olmayabiliyor. Gümüş olabileceğini düşündüğünüz obje veya eşyaların fotoğraflarını bize göndererek de bilgi alabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermektedir.