Avrupa Yakası eski eşya alanlar

Avrupa Yakası eski eşya alanlar

25 büyük ilçesi olan Avrupa Yakasının neresinde olursanız olun, eski eşya satışınız için bizi arayabilirsiniz. Öncelikle eski eşya nedir, hangi eşyalar esi eşya türündendir bundan bahsedelim.

İşçilik, malzeme bakımından benzerine az rastlanan, belirli bir döneme ait olan eşyalara eski eşya denir. El halısı, gümüş eşya, eski obje, plak, bahü, oymalı mobilya, deri koltuk, heykel, tablo, Hereke halısı, klasik eşya, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalar bu tip eşyanın ilk akla gelen örnekleridir.

Bu tarz eşyalar antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan, alıcısı olan eşyalardır. Dolayısıyla bu eşyaları satarken mutlaka işinin ehli, tecrübe sahibi kişilerle iletişime geçmelisiniz. Avrupa Yakası eski eşya alanlar içinden bizi tercih etmeniz halinde memnun edici, güvenilir bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Nasıl hizmet veriyoruz yazımızın devamında bundan bahsedelim.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Bakırköy, Bahçelievler gibi eski eşya bakımından son derece zengin, yoğun talep aldığımız ilçeler başta olmak üzere tüm Avrupa Yakasına hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı yerinde görüp fiyat vermeden önce bizi arayarak detaylı bilgi vermeniz faydalı olacaktır.

Arkadaşlarımız mümkünse sizden eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi isteyecek, gelen fotoğraflar üzerinden ön inceleme yapacaktır. Fotoğraf istememizin sebebi tamamen zaman kazanmak içindir. Bildiğiniz gibi İstanbul trafiği her yere, istediğimiz saatte ulaşmamızı imkansız kılıyor. Whatsapp veya email ile bize ulaştıracağınız eski eşya fotoğraflarını inceleyerek ürünü alıp alamayacağımızı anında söyleyebiliyor, fiyat teklifimizi iletebiliyoruz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından sizin istediğiniz gün ve saatte ekibimiz adresinize gelerek ürünleri satın alıyor. Bu aşamada sizden nakliye veya taşıma ücreti alınmamaktadır.

Eşyalarınıza neye göre fiyat veriyoruz?

Bu konu çok önemlidir. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi Avrupa Yakası eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz durumunda profesyonel, işinin ehli ve ürünler konusunda uzman ekibimizden fiyat alabilirsiniz. Böylece eşyalarınızı değerinde satmış olur, herhangi bir hizmet bedeli ödemezsiniz.

Tekrar tekrar pazarlık yapmadan, anlaştığımız fiyattan ürün satabilirsiniz. Tüm Avrupa Yakası için haftanın 7 günü aralıksız, aktif hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz