Avrupa Yakası Gümüş Alan Yerler

Avrupa Yakası Gümüş Alan Yerler

Avrupa Yakası gümüş alan yerler için bizi arayabilir, satmak istediğiniz eşyalarınız için yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz. Yıllardır bu işle meşgul olan, İstanbul ilçelerinin tamamına hizmet veren firmamız süreç hakkında size bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

İnternet üzerinden gümüş alanlar şeklinde bir arama yaptığınızda pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Biz de bunlardan biriyiz. Peki o kadar firma arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Bu konuda biraz iddialıyız çünkü size beklediğiniz kalitede ve seviyede hizmet vereceğiz.

Satmak istediğiniz, gümüş olduğundan emin olduğunuz veya olabileceğini düşündüğünüz eşyalarınız için ne yapmalısınız bunu izah edeceğiz. Amacımız hem size doğru yolu göstermek hem de bizi tercih etmenizi sağlamaktır. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Avrupa Yakası Gümüş Eşya Nasıl Satılır?

İlk adımı doğru atarsanız gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayarak satacağınız eşyalarla ilgili bilgi verebilirsiniz. Bir örnek vererek ilerlersek daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz.

Örneğin 2 kg, 925 ayar gümüş gondol satmak istiyorum demeniz yeterli. Ekibimiz ilk etapta sizden satacağınız ürünün yani gondolun fotoğraflarını whatsapp üzerinden göndermenizi isteyecektir. Çünkü ürün kaplama veya gümüş dışında başka bir metal de olabilir ki böyle bir durumda alım yapamayacağımızı bildiririz.

Yukarıdaki örnekten devam edelim isterseniz 925 ayar gümüşün o günkü piyasa fiyatı ne ise onu ürünün ağırlığı ile çarpar size teklifimizi sunarız. 2kg x 2500 tl=5000 tl tarafınıza ödenir. 2500 tl burada temsili olarak alınan fiyattır. Elinizdeki eşya gümüş mü değil mi, ayar numarası nedir bilmiyorsanız bizi adresinize davet ederek yerinde görüp değerlendirme yapmamızı isteyebilirsiniz.

Ne Tür Gümüş Eşya Alıyoruz?

Aslında bir ayrım yapmamız söz konusu olmaz çünkü üzerinde ayar numarası yazması alım yapmamız için yeterlidir. Gümüş gondol, şekerlik, şamdan, küllük, çatal bıçak gibi birbirinden farklı eşyalarınızı alıyoruz. Ürünlerinizi almadan önce ayar numarasına göre tek tek ayırıyor, beraberimizde getirdiğimiz hassas terazi ile tartıyoruz.

Ödeme ve Teslim Alma İşlemleri Nasıl Yapılıyor?

Avrupa Yakası gümüş alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde nakit satış yapabilirsiniz. Ürünleriniz adresinizden istediğiniz gün ve saatte kendi aracımız ve ekibimizle alınır. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.