Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar

Avrupa Yakası İkinci El Eşya Alanlar

Pek çok ilimizden daha fazla nüfusu olan İstanbul Avrupa Yakası, firmamızın çok hızlı ve profesyonel şekilde hizmet verdiği yerlerdendir. Bize güvenerek ekibimizle iletişime geçen ve eski eşya satmak istiyorum diyen herkes potansiyel müşterimizdir. Avrupa Yakası eski eşya alanlar olarak size hizmet şeklimiz ve iş sürecimiz ile ilgili detaylı bilgiler vermek istiyoruz.

Yıllardır bu işi yapıyor, insanların satmak istedikleri eşyalarını çok kısa süre içinde fiyatlandırıp alıyoruz. Madem bu işten para kazanıyoruz biz de müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirip eşyalarını nasıl satabileceklerini anlatmak istedik.

Amacımız bize güvenmenizi, eşyalarınızı seçerken bizi tercih etmenizi sağlamakla beraber güven duyacağınız bir alışveriş ortamı oluşturmaktır. Bundan önce pek çok müşterimizin süreçle ilgili hiçbir fikrinin olmadığını bu yüzden kandırıldıklarına şahit olduk. Biz de bilinmesi gerekenleri ana başlıklar altında toplayıp beğeninize sunuyoruz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına ulaşmaya gayret etsek de İstanbul trafiği buna müsaade etmemektedir. Biz de buna alternatif çözüm olması açısından eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza kısa süre içinde gönderim yapabilirsiniz.

Gönderdiğiniz fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından incelenecek, alınabilir durumda olmaları halinde fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat noktasında karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün alım yapılacaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Beşiktaş, Şişli, Bakırköy, Bahçelievler, Yeşilköy, Sarıyer gibi köklü semtleri olan Avrupa Yakası, çok farklı eşyaları da bünyesinde bulundurur. Bizim alabileceklerimiz ise bazıları ile sınırlıdır ki siz de takdir edersiniz her eşyanın alımını yapamayız.

El halısı, klasik mobilya, varaklı koltuk, gümüş eşya, aksesuar, berjer, plak, saat, deri koltuk, makam takımı, hat yazısı gibi eşyalarınızı alıyoruz. Bunlar antika kadar olmasa da hala kıymetli görülen ürünlerdir. Dolayısıyla fiyatlandırılması noktasında mutlaka işinin ehli, güvenilir kişilerle çalışmanızı tavsiye ederiz.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİF EDİYORUZ?

Avrupa Yakası veya bir başka bölgeden alım yaparken ilk dikkat ettiğimiz şey eşyalarınızın temiz olmasıdır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, kullanım ömrü bitmiş eşyalarınızın alımını yapamıyoruz maalesef. Bir kaç örnek verirsek ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılır.

El halısı alacağımız zaman hangi yöreye ait olduğuna bakarız. Hereke halısı, Ladik halısı, Uşak halısı, Sivas Cezaevi Halısı gibi halılar değerlidir. Renklerinin canlılığına, üzerinde abraj yani yıpranma olup olmadığına bakar, fiyatı bun göre belirleriz.

Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına bakılır. Müşterimizden eski gümüş alırken hassas terazi ile tartar 800 ayar mı, 900 ayar mı, 925 ayar mı buna bakarız. Fiyatlandırma kriterlerimiz bunun gibi spesifik değerlere göre değişir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Avrupa Yakası eski eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit, eft veya havale ile yapabiliriz. Tercih size ait. Nakliye ise kendi aracımız ve ekibimizle yapılırken herhangi bir ücret talep etmeyiz. Ne kadar çok eşya satarsanız satın alım yapabilecek bilgi ve ekipmana sahibiz.

Bizi istediğiniz zaman İstanbul’un her noktasından arayabilirsiniz. Firmamız kendi kazancı kadar sizin menfaatinizi ve memnuniyetinizi de düşünerek çalışmaktadır. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.