Altunizade İkinci El Eşya Alanlar

Altunizade İkinci El Eşya Alanlar

Sizin için elden çıkarılması gereken eşyalarınız varsa bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Arkadaşlarımızla beraber Altunizade bölgesine de hızlı şekilde, kaliteli hizmet veriyoruz. Hizmetimizi nasıl ve neye göre sağladığımız hakkında tüm detayları paylaşacağız.

Altunizade ikinci el eşya alanlar olarak nakliye, taşıma, yükleme de dahil tüm işleri yapan bir ekibimiz var. Yıllardır bu ekiple beraber bizimle iletişime geçen eşya satmak isteyen herkese ulaşıyoruz. Yazımızın devamında bizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacak bilgiler paylaşacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ALTUNİZADE BÖLGESİNDEN NASIL SATIŞ YAPABİLİRSİNİZ?

Sizden sadece satmak istediğiniz fotoğrafları göndermenizi bekliyoruz. Gerisini tamamen baştan sonra biz hallediyoruz. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp veya umutspot@gmail.com mail adresimize e-posta ile gönderebilirsiniz.

Ekibimiz fotoğrafları inceleyip size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalarınız için size hemen geri dönüş yapıyor, fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Teklif ettiğimiz fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından zaman ve saati sizin belirlediğiniz gün alım yapılır. Tüm süreç bundan ibarettir. Şimdi diğer aşamaya geçelim.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYOR, NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Altunizade ikinci el eşya alımı yaparken eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına, markasına ve satılabilir olmasına dikkat ediyoruz. Sorunlu, arızalı, çok deforme olmuş eşyaların alımı yapmamız maalesef mümkün değildir.

Yukarıda olumsuz cevap verme, yani bazı eşyaları alamadığımızdan bahsetmiştik. Bunun sebebi de bu açıklamamızla beraber anlaşılmış oldu sanırız. Satamayacağımız çok yıpranmış eşyaları almamız mümkün olmuyor.

Şimdi de alabileceğimiz eşya türlerinden bazı örnekler verelim. İkinci el beyaz eşya, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, koltuk, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi pek çok eşyayı alıyoruz.

El halısı, klasik mobilya, heykel, gümüş eşya, bahü, saat, oymalı mobilya, çay takımı, aslan ayak mobilya gibi eşyalarınız da alabiliyoruz. Bunlar antika kadar değerli olmasa da hala kıymetli olarak görülen eşyalardır.

NAKLİYE VE ÖDEMEYİ NASIL YAPIYORUZ?

Altunizade ikinci el eşya alanlar olarak eşyalarınızın nakliyesini kendi aracımız ve elemanlarımızla yapıyoruz. Bu sayede hiçbir ücret ödemiyor, zahmete katlanmıyorsunuz. Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit yapılır.

Haftanın 7 günü çalışıyor, Üsküdar ilçesinin her semtine, sokağına veya caddesine hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, güven içinde satış yapabilirsiniz.