Altunizade eski eşya alanlar

Altunizade eski eşya alanlar

Eski eşya satmak isteyen müşterilerimize Üsküdar ilçesinin her bölgesi için hizmet veriyoruz. Altunizade semti de bu bölgelerden biridir. Elden çıkarmak istediğiniz, sizin için fazlalık olan eşyalarınızı ne yapacağınız konusunda tereddütler yaşıyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Biz ne yapıyoruz? İşler nasıl ilerliyor, sizin yapmanız gereken ne, nasıl fiyat alacaksınız? Bunların hepsini cevaplayacak kafanızda soru işareti bırakmayacağız. Yazımızın devamında tüm detayları bulacaksınız.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Eski eşya nedir? İsterseniz öncelikle bu tanımla başlayalım. Antika eşya kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan, 50 yıl ve üzeri ömrü bulunan, işçiliği ve malzemesi kıymetli olan eşyalardır. Bazı eşyalar işçiliğinden çok malzeme kalitesi ile ön plana çıksa da genelde hepsi klasik eşya veya eski eşya olarak geçer.

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, cam eşya, bahü, heykel, Rolex saat, klasik mobilya, oymalı mobilya, Fatih Kıral, Metebronz, tuğra, hat yazısı, plak, Sivas Cezaevi halısı, Mudo Concept, Hereke halısı, ağaç mobilya gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz.

Böyle eşyalarınız varsa mutlaka işinin ehli, eşyaları iyi bilen, piyasaya hakim kişilerle iletişime geçmelisiniz. Aksi halde değerinin çok altında bir satış yaparsınız. Altunizade eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde ekibimiz çok hızlı şekilde sizinle iletişime kuracak, eşyalarınızı yerinde görerek fiyat verecektir.

Eski eşya nasıl fiyatlandırılır?

Her eşya kendi içinde değerlendirilir. Örneğin el halısı satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimize halının yöresine, desenlerine, renklerine bakarak fiyat veririz. Gümüş eşya alacağımız zaman ise ayar numarasına, ağırlığına bakarız. Fiyatı belirleyen ana etken bunlardır.

Yukarıda da değindiğimiz gibi Altunizade eski eşya alanlar ile ilgili yapacağınız araştırmada kiminle iletişime geçeceğinize iyi karar vermeli, eşyalarınızı doğru kişilere satmalısınız.

Nakliye ve ödeme koşulları

Firmamız Üsküdar ilçesinin neresinde olursanız olun size vereceği tüm hizmetleri ücretsiz sağlayacaktır. Nakliye, taşıma, yükleme de dahil olmak üzere hiçbir işlem için ücret talep edilmez.

Anlaştığımız tutar alım yapılırken nakit ödenir, bahaneler üreterek fiyat düşürülmeye çalışılmaz. Eski eşya satışınızı gerek Altunizade gerek başka bölgelerden gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.