üsküdar klasik eşya alan yerler

Üsküdar klasik eşya alan yerler

Üsküdar klasik eşya alan yerler için bizi arayabilir, eski, antika, kıymetli eşyalarınızı nakit satabilirsiniz. Belki şimdi belki ilerleyen zamanlarda böyle bir ihtiyacınız olabilir. O halde bizimle iletişime geçebilir, eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. Neden mi?

Çünkü müşterilerimizin pek çoğu farkında olmasa da en çok dikkat etmeniz gereken şey güvenilir bir firma ile çalışmaktır. Google veya başka arama motorları üzerinden bir araştırma yaptığınızda pek çok firmaya rastlayacaksınız. En yüksek teklifi verene eşyalarınızı satmak isteyeceksiniz ki buna elbette hakkınız var. Ama size teklif edilen rakamın gerçek mi yoksa şişirilmiş fiyat mı olduğunu nasıl bileceksiniz?

Maalesef klasik eşya veya eski eşya alımı yapan bazı art niyetli kişiler fiyat teklifi sunarken alım yapacakları rakamın çok üzerinde teklif yapabiliyorlar. İş ödeme yapıp satın almaya gelince çeşitli bahaneler ile fiyat düşürülür. Biz firma olarak böyle bir anlayışı onaylamıyor, müşterilerimizi mağdur etmeden alım yapıyoruz. Klasik eşya alan yerler arasından bizi tercih etmeniz halinde böle bir durumla karşılaşmazsınız.

İçindekiler

Üsküdar Klasik Eşya Nasıl Satılır?

Yapmanız gereken şey aslında çok basit. Sizden ilk etapta eşyalarınızın fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattı ile kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Arkadaşlarımız kısa bir incelemenin ardından size geri dönüş yapacak, görüşümüzü ve fiyat teklifimizi bildirecektir.

Ürünler bizim alabileceğimiz türde ve durumda ise fiyat veriyor, değilse teşekkür ederek fazla vaktinizi almıyoruz. Fiyat teklifimizi kabul ederseniz anlaşma sağlanmış demektir. Böylece Üsküdar ilçesinin neresinde olursanız olun kapınızdan alım yapılır. Sizden ricamız eşyalarınızın kusurlu sayılabilecek yerleri varsa bunları bize bildirmenizdir. Böylece daha doğru ve sağlıklı fiyat alabilirsiniz.

Bize Ne Tür Klasik Eşya Satabilirsiniz?

Aslan ayak mobilya, marküteri mobilya, varaklı koltuk takımı, el halısı, gümüş eşya, plak, saat, Hereke halısı gibi eşyalar sayılabilir. Bunlar ilk aklımıza gelen ürünler olsa da alabileceklerimiz örnek verdiklerimizden çok fazladır.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi bilinen markaların bahü, deri koltuk, berjer gibi ürünleri de alınmaktadır. Saydığımız markalar kaliteli, sağlam ve tasarımı farklı ürünler ürettikleri için kıymetlidir ve yüksek fiyattan alınır. Sizin eşyanız farklı bir tür de olsa fotoğraflarını göndererek fikir veya fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Neye Göre Verilir?

Eski eşya alanlar için önemli olan temiz ve satılabilir ürünler almaktır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, ticari değeri olmayan ürünleri maalesef satın alamıyoruz. Ekibimiz satacağınız her ürün için en iyi fiyat teklifini verebilecek tecrübe ve deneyime sahiptir.

Üsküdar klasik eşya alan yerler için bizi tercih etmeniz halinde sorun yaşamadan, hızlı şekilde satış yapabilirsiniz. Ne satmak isterseniz veya ne kadar fazla ürün satmak isterseniz isteyin alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, size zahmet vermiyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, istediğiniz gün arayabilirsiniz.