Altunizade Eski Eşya Alanlar

Altunizade Eski Eşya Alanlar

Klasik eşya, el halısı, gümüş, saat, plak, tablo, oymalı mobilya, bahü gibi pek çok eşyanız eski eşya olarak geçmektedir. Antika gibi görüntüsü olsa da antika kadar değerli değildir. Satacağınız eşyaları doğru şekilde değerlendirmek, iyi fiyata satmak için Altunizade eski eşya alanlar olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Yüksek fiyattan, zahmetsiz şekilde satmak sizin en çok istediğiniz şey olduğunu çok iyi biliyoruz çünkü yıllardır bu işle meşgul oluyoruz. Bu beklentilerinizi karşılamakla beraber kafanızdaki soru işaretleri cevaplamak için faydalı bir yazı hazırladık.

Amacımız tabi ki bizi tercih etmenizi sağlamaya çalışmak olsa da sürecin nasıl başlayıp nasıl devam edeceğini bilmenizi de isteriz. Şimdi yazımıza geçelim ve ana başlıklar halinde ilerleyelim ki daha anlaşılır olsun. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Kimi müşterilerimiz bu süreci gözünde çok büyütse de aslıda bir kaç fotoğraf göndermekten ibarettir. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilir, bu sayede hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanırsa sizin belirlediğiniz tarihte Altunizade bölgesinden eşyalarınızın alımı yapılır. Hepsi bu kadar kolay ve basit bir süreçtir ki bu aşamaların hiçbirinde size zahmet verilmez.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Eski eşya alımında önemli her eşyayı kendi türüne göre değerlendirmektir. Bu da uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir durumdur ki bizi tercih etmenizi istememizde bu sebeptendir. Örneğin el halısı alacağımız zaman halınızın yöresine bakarız.

Hereke halısı, Bünyan, Ladik, Sivas Cezaevi gibi halılar değerli sayılan halılardır. El halısı alırken dikkat edilen bir diğer husus da halınızın desenleri kullanılan renkler ve inceliğidir. Bunlar alıcı tarafından bilinmesi gereken önemli detaylarıdır.

Gümüş alacağımız zaman ise ağırlığına ve ayar numarasına bakılır. Gümüşleriniz hassas terazi ile tartılırken hangi ayar ise onun piyasa fiyatından satın alınır. 925 ayar, 900 ayar ve 800 ayar en çok görülen ayarlardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Altunizade eski eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi nakliye aracımız ve ekibimizle ücretsiz yapıyoruz. Böylece size zahmet vermiyor, sizi yormuyor, duvarlarınıza zarar vermeden hızlı alım yapmış oluyoruz. Ödeme noktasında da tercihlerinize göre hareket ediyor eft, havale veya nakit ödeme yapabiliyoruz.

Firmamız işini iyi bilen, profesyonel ve tecrübeli arkadaşlardan kuruludur. Eşyanızın nasıl değerlendirileceği, nasıl ve neye göre fiyatlandırılacağı noktasında her şeye hakimdirler. Bizi hiç çekinmeden arayabilir, eşyalarınızı istediğiniz gün satabilirsiniz.