Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

Tüm İstanbul geneline hizmet veriyor, eşyalarınızı adresinize gelerek satın alıyoruz. Anadolu Yakası eski eşya alanlar için bir arayışta iseniz bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Eski eşya satmak kolay, hızlı bir süreçtir ancak doğru kişilerle, ciddi bir firma ile çalışmanız gerekir.

Müşterilerimizin memnuniyetini kendi kazancımız kadar düşünüyor, istediğiniz hizmetin tam karşılığını veriyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için ne beklediğinizi, ne öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Yazımızın devamında aklınızdaki soru işaretlerinin cevaplarını tek tek sıralayacağız. Hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

  • Öncelikle ne satmak istediğinize karar vermelisiniz. İhtiyacınız olmayan, sizin için fazlalık eşyalarınızı net olarak belirlemeniz gerekir.
  • Daha sonra bu eşyaların fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize gönderebilirsiniz. Gelen fotoğraflar ekibimiz tarafından incelenecek, kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.
  • Eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ise fiyat teklifimiz iletir, değilse teşekkür eder vaktinizi almayız.
  • Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de makul ise eşyalarınızın alımı için Anadolu Yakası ilçelerinden hangisinde iseniz oradan alım yaparız.
  • Gördüğünüz gibi sadece bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterli olacaktır. Ekibimiz size zahmet vermeden, kötü sürprizler yaşatmadan, en kısa sürede alım yapacaktır.

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Hereke halısı, tablo, saat, plak, hat yazısı, heykel gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunlar antika olmasa da hala değerini koruyan değerli eşyalardır.

Bir de ağır, heybetli ve gösterişli mobilya türleri vardır. Bunlar da bizim sürekli alıp sattığımız eşyalardır. Metebronz, Kervan Mobilya, Fatih Kıral, Mudo Concept, İsmet Mobilya gibi markaların bu tür ürünlerini de alıyoruz.

Alabildiğimiz eşya çeşidi daha fazla artırılabilir. Ancak Anadolu Yakası eski eşya alanlar için önemli olan temiz, satılabilir ürünler almaktır. Eşyalarınızın belirli bir süre kullanılmış olmasından dolayı oluşan yıpranmaları gözardı ediyoruz. Ancak çok yıpranmış, artık kullanılamayacak durumda olan, temizlenmesi imkansız ürünleri de alamıyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Anadolu Yakası ilçelerinin tamamına kesintisizi hizmet veriyoruz. Kendi aracımız ve elemanlarımızı kullandığımız için nakliye, taşıma bize ait oluyor. Yani size yapacağımız ödemeden kesinti yapmıyor, ekstra ücret talep etmiyoruz.

Ödeme ise nakit olarak yapılıyor. Firmamız size hafta boyu hizmet vermektedir. Bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.