Avrupa Yakası Gümüş Alan Yerler

Avrupa Yakası Gümüş Alan Yerler

Avrupa Yakası gümüş alan yerler için bizimle iletişime geçerek objelerinizi, eşyalarınızı değerinde, nakit satabilirsiniz. Bu konuda daha önce herhangi bir tecrübeni olmadıysa, süreç hakkında en doğru bilgileri yazımızda bulabileceksiniz.

Satın aldığınız veya size aile büyüklerinizden kalan eski obje veya eşyaların değeri hakkında bilginiz olmayabilir. Bu eşyalar çok kıymetli olabileceği gibi değersiz metaller de olabilir. Kafanızda kuşkular kalmaması için bizi arayabilir, adresinize davet edebilir, kıymetini öğrenebilir, uygun görürseniz satabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan, kafanızı karıştırmadan yazımıza geçelim isterseniz.

İçindekiler

Avrupa Yakası Gümüş Nasıl Satılır?

Şişli, Beşiktaş, Sarıyer, Bahçeşehir, Ataköy gibi yoğun ve köklü ilçeleri içinde bulunduran bu tarihi yaka, ekibimizin sürekli taradığı bir yerdir. Nereden talep gelirse gelsin müşterilerimizin adresine giderek yerinde fiyat veriyor, anlaşma sağlanması halinde nakit alım yapıyoruz.

Yapmanız gereken şey çok basit. Bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza önce eşyaların fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. Çünkü bazı müşterilerimiz elindeki ürünün gümüş olduğunu iddia etse de kaplama veya başka bir metal çıkabiliyor. Fotoğraf üzerinden en azından bir ön izleme yapma şansımız oluyor.

Eğer ürün gerçek gümüş ise adresinize geliyor, beraberimizde getirdiğimiz hassas terazi ile tartıyor, fiyat teklifi veriyoruz. Teklifimizi onaylarsanız da hemen ödemesini yaparak ürünü satın alıyoruz. Yani toparlamak gerekirse bize ürünlerin fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Gerisini arkadaşlarımızın yönlendirmesi ile sizinle birlikte çözeceğiz.

Avrupa Yakası Gümüş Alan Yerler Neye Göre Fiyat Verir?

Arama motorunuz üzerinden gümüş alanlar şeklinde bir arama yaptığınızdan pek çok firma ile karşılaşacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde en adil şekilde fiyatlandırma yapılacak, ürününüz değerinde satın alınacaktır.

Avrupa Yakası ilçelerinin hangisinde olursanız olun gümüş obje alacağımız zaman beraberimizde hassas terazi getirir, ürünü tartarız. Bir den fazla ürün satacaksanız bunları ayar numaraların göre tasnif ederiz. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar en çok karşılaşılan ayar numaralarıdır ve hepsinin gr/kg değerleri, fiyatları farklıdır.

Sizin satacağınız ürünün ağırlığını piyasa fiyatı ile çarpar sonucu nakit olarak öderiz. Mesela bize 2 kg, 925 ayar gümüş gondol satacağınızı düşünelim. 925 ayarın o günkü alış fiyatının da piyasada 3500 olduğunu düşünelim. 2kg x 3500tl = 7000 tl size ödeme yapılır.

Avrupa Yakası gümüş alan yerler için daha fazla bilgi almak isterseniz bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Satacağınız gümüş eşyayı sizden tartmadan, ayar numarasına bakmadan, kabaca fiyat vererek almaya çalışan kişilere itibar etmeyiniz. Arkadaşlarımız size hakkaniyet ölçüsünde, değerinde, mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edecektir.