Ataköy Eski Eşya Alanlar

Ataköy Eski Eşya Alanlar

Avrupa Yakası ilçelerinin tamamına hizmet veriyor, müşterilerimizin taleplerine kısa sürede cevap veriyoruz. Evinizde, deponuzda, iş yerinizde, garajınızda, çatı katınızda bekleyen veya kullanmakta olduğunuz eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Ataköy eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizden bahsedeceğiz.

Eşyalarınızı nasıl satın aldığımızı, fiyatlandırma ve nakliye aşamalarını izah edeceğiz . Böylece herhangi bir eşyanızı satacağınız zaman bizi tercih edebilir, daha bilinçli hareket edebilirsiniz. Yıllardır insanlardan eski eşya alımı yaptığımız için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi, neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz.

Sizin sattığınız eşyaları alıyor, kendi dükkanımızda perakende olarak satıyoruz. Bu işin ticaretini yaptığımız için size karşı sorumluluklarımız olduğunu düşünüyor, bunları başlıklar altında anlatmak istiyoruz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımıza başlayalım.

İçindekiler

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, Hereke halısı, heykel, hat yazısı, plak, saat, bahü, deri koltuk ilk akla gelenlerdir. Türlerine dikkat ederseniz bu eşyalar ilk görüldüğünde antika eşya zannedilen, değerli eşyalardır.

Ancak eski eşya, antika ile aynı değil, o kadar eşsiz ve pahalı değildir. Bunun ayrımını yapmak, eşyalarınıza değerinde fiyat teklifi vermek, işinin ehli, tecrübeli kişilerin yapabileceği şeydir. Bizi tercih etmenizi bu yüzden istiyoruz. Firmamız bu konuda gereken bilgi ve deneyime sahiptir.

FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Eşyalarınızın fotoğraflarını 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden göndererek kısa sürede olumlu veya olumsuz cevap alabilirsiniz. Ataköy eski eşya alımı için bazı kriterlere göre inceleme yapıyor, alabileceğimiz eşyalar için hemen teklif veriyoruz. Peki nedir bu kriterler? Her eşyanın kendi türüne göre değerlendirilir.

El halısı alacağımız zaman yöresine, renklerine, desenlerine bakarız. Halının üzerinde abraj, yıpranma, yırtılma gibi kusurlar varsa bunlar alım yapmamızı engeller. Gümüş eşya alımında ise ayar numarasına ve objenin ağırlığına bakarız. Bu kriterleri doğru bilip en iyi şekilde uygulamak bizim işimizdir. Bu sayede eşyalarınızı değerinin altında satmamış, işi de ehline teslim etmiş olursunuz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ataköy eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın alımını kendi aracımız ve çalışanlarımızla yapıyoruz. Metebronz, Fatih Kıral, Mudo, Kervan Mobilya gibi eşyalarınız da dahil her türlü eşyalarınızın alımını yapabiliyoruz.

Taşıma, yükleme ve montaj, demonte gibi işlemleri kendimiz hallediyoruz. Ödeme kısmında da müşterilerimiz zor durumda bırakmıyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot