Bakırköy Eski Eşya Alanlar

Bakırköy Eski Eşya Alanlar

Eşyalarını elden çıkarmak, bunu da güvenli şekilde yapmak isteyen herkese en iyi hizmeti veriyoruz. Daha önce müşterimiz olmuş, eşyalarını alırken memnun ayrıldığımız herkese olduğu gibi potansiyel müşterilerimize de kendimizi anlatmak istiyoruz. Bakırköy eski eşya alanlar nasıl, ne tür eşya alır, neye göre fiyat verir bundan bahsetmek, kafanızdaki soru işaretlerini kaldırmak için bu yazıyı hazırladık.

Amacımı müşterilerimizin bizi tercih etmesi için farklılıklarımızı ortaya koymak olsa da sizin memnun kalacağınız hizmet vermeyi de önemsiyoruz. Bu yüzden daha önceki müşterilerimizin sorduğu, sizin de merak ettiğinizi bildiğimiz soruları bir araya topladık. Ana başlıklar halinde, cevapları ile birlikte güzel, faydalı bir makale haline getirdik. Umarız istediğiniz cevapları bulabilirsiniz.

İçindekiler

İKİNCİ ESKİ EŞYA NEDİR?

Eski eşya demek antika olmasa da hala değerini muhafaza eden değerli eşya demektir. Konuyu biraz açalım. Antika, benzerine bir başka yerde çok zor rastlanan, hatta hiç rastlanmayan eşyalardır. Eski eşya ise bir çok benzeri olan ama işçiliği, tarcı ve malzemesi bakımından kıymetli olan eşyalardır.

Örneğin el halısı. Halınız Hereke halısı ise değerli, yüksek fiyattan alınabilecek bir halıdır. Ancak antika değeri yoktur. Çünkü bir benzerine veya aynısına pek çok yerde rastlanabilir. Ancak az bulunduğu, sahip olan kişilerin elden çıkarmayı çok tercih etmediği bir ürün olduğu için değerlidir.

Gümüş eşyayı da bu şekilde örnek gösterebiliriz. Evlerde, iş yerlerinde veya takı olarak üzerinizde muhafaza etmiş olabilirsiniz. Satmak isterseniz de eski gümüş alımı için ayar numarsına ve ağırlığına bakarak ödeme yapılır. Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi gümüş alanlar sayfamızda anlatmıştık.

Örnekler artırılabilirse de genel manada eski eşya bu şekildedir. Şimdi bu tür eşyaların nasıl satılabildiğini anlatalım.

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Çok basit. Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile gönderebilir, hemen cevap alabilirsiniz. Bakırköy ilçesindeki adresinize gelerek yerinde inceleme yapabileceğimiz gibi fotoğraf üzerinden de fiyatlandırma yapabiliriz.

Fotoğraf üzerinden veya adrese gelerek verdiğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz halinde eşyaları istediğiniz gün nakit ödemesini yaparak alıyoruz. Bu aşamada size zahmet vermiyor, güven içinde alım yapıyoruz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, hat yazısı, deri koltuk, makam takımı, bahü, kılıç, gümüş eşya gibi pek çok ürünü alabiliyoruz. Bakırköy ilçesi eski ve köklü bir bölge olması sebebiyle bu tür ürünlere fazlasıyla rastlanmaktadır.

Burada sayamadığımız birbirinden farklı pek çok ürün grubunu da alma imkanımız var. Bu yüzden bizi arayarak ne satmak istediğinizi belirtirseniz size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

NAKLİYE VE ÖDEME

Bakırköy eski eşya alanlar olarak sizden en ufa bir nakliye veya taşıma bedeli almıyoruz. Ödemelerimizi nakit yapıyor, isteyen müşterilerimize eft veya havale de yapabiliyoruz. Bizi haftanın 7 günü mesai saatleri içinde arayabilirsiniz.