Florya Eski Eşya Alanlar

Florya Eski Eşya Alanlar

Eşyalarınızı her semtten, ilçeden alabildiğimizi diğer yazılarımızda belirtmiştik. Bizim için önemli olan satabileceğimiz, temiz, sağlam ürünler almaktır. Bu yüzden mesafeden çok, eşyanın kendisine odaklanıyoruz. Florya bölgesi de hizmet bölgelerimizden biridir. Florya eski eşya alanlar için size bilgi vererek kendimizi tanıtmak istedik.

Eski eşya satmak istediğinizde size yakın, eşyalarınızı değerinde alacak, profesyonel birilerinin var olduğunu bilin istedik. Sosyal hayatınız içinde bir ihtiyacınız olduğunda işi mutlaka ehline emanet etmek istersiniz. Mesela aracınızın bakım zamanı geldiğinde makul fiyatla en iyi, en tecrübeli ustaya gitmek istersiniz. Olması gereken de budur.

Peki eşyalarınızı satacağınız zaman neden özensiz davranasınızki? El halısı, klasik mobilya, hat yazısı, gümüş eşya, eski obje, tablo, plak, bahü, antika eşya gibi eşyalarınızı satarken de aynı titizliği göstermelisiniz. Ekibimiz tüm Bakırköy genelinde size en kaliteli hizmeti verecek, eşyalarınıza gereken özeni göstererek alım yapacaktır.

Daha önce pek çok kez Florya bölgesinden eski eşya alımı yaptık. Müşterilerimizin pek çoğuyla deneyimlerimizi paylaştık, kendilerinden tavsiyeler aldık. Şimdi istiyoruz ki bizi tercih etmeniz için sizi de ikna edip neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatalım. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Eski eşya satmak için bizimle iletişime geçmeniz, ne satmak istediğinizi detaylı şekilde anlatmanız yeterli. Mesela el halısı satmak istiyorum diyerek halının genel durumu ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Veya gümüş satmak istiyorum deyip elinizde kaç adet, kaç kg olduğunu söylemeniz yeterlidir.

Eşyalarınız hakkında hiçbir bilginiz olmayabilir. Halınızın türünü, gümüşün kilosunu veya ayar numarasını bilmeyebilirsiniz. O zaman bize fotoğraflarını göndermeniz yeterli olacak, bu da süreci hızlandıracaktır.

Whatsapp veya email ile göndereceğiniz fotoğraflar ekibimiz tarafından incelendikten sonra geri dönüş yapılacak, fiyat teklifimiz iletilecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından Florya bölgesindeki adresinizden istediğiniz gün alım yapılacaktır.

NEYE GÖRE FİYAT VERİYORUZ?

Her eşya kendi türü içinde değerlendirilir. El halısı alacağımız zaman desenlerine, renklerine, yöresine ve kondisyonuna bakarız. Hereke halısı, Sivas Cezaevi, Uşak halısı, Türkmen halısı, Ladik halısı gibi halılar değerli halılardır.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların mobilyaları da değerlidir ve yüksek fiyattan alınır. Florya eski eşya alanlar olarak önem verdiğimiz şey eşyaların satılabilirliği, temizliği ve saağlamlığıdır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun eşyalarınızın alımını kendi aracımız ve elemanlarımızla yapıyoruz. Sizden nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Ödeme konusunda da müşterilerimizi üzmüyor, nakit ödeme yapıyoruz.

Florya bölgesinin neresinde olursanız olun bizi hiç tereddüt etmenden arayabilir, eski eşya satabilir veya bilgi alabilirsiniz.