Bakırköy Eski Eşya Alanlar

Bakırköy Eski Eşya Alanlar

Sağda solda birikmiş, elden çıkarılması gereken eşyalarınızın tamamını veya bir kısmını elden çıkarılma zamanı gelebilir. Böyle bir durumda bizi arayabilir, eşyalarınızı güven içinde, hızlı şekilde satabilirsiniz. Bakırköy eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı bize nasıl satabileceğinizi, nasıl fiyat alabileceğinizi ve daha fazlasını anlatacağız.

İnsanlar eşyalarını satacağı zaman genelde kandırılacağı hissine kapılıp, eşyaları içinde değerinin üzerinde fiyat ister. Oysa ki her eşyanın arz ve talebine göre bir fiyatı belirlenir ve buna göre satın alınır.

Yıllardır bu işle ilgilendiğimiz için neleri merak ettiğinizi, nelerden çekindiğinizi çok iyi biliyoruz. Biz de yazımızın ilerleyen satırlarında açıklayacağız. Amacımız eşyalarınızı elden çıkarırken bizi tercih etmenizi sağlamak. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Bizim ilgilendiğimiz, satın alabileceğimiz eşyaların fotoğraflarını bize göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilir, aynı gün satabilirsiniz. Whatsapp, fotoğraf göndermeniz için en kolay, en pratik yöntemdir.

Arkadaşlarımız elimize ulaşan fotoğrafları inceleyecek, size hemen fiyat teklifimizi, eşyalarınızı alıp alamayacağımızı iletecektir. Teklif ettiğimiz rakam sizin için de tatmin edici seviyede ise anlaşma sağlanmış demektir. O zaman Bakırköy ilçesindeki adresinizden, istediğiniz gün eşyalarınız satın alınacaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Eski eşya demek klasik, retro tarzı eşyalardır. El halısı, klasik mobilya, saat, heykel, gümüş eşya, aksesuar, hat yazısı, plak, antika mobilya, Fatih Kıral, deri koltuk sayılabilir. Daha fazlasını da elbette alabiliyoruz.

Yukarıda çeşitlerini saydığımız eşyaların sahipleri eşyalarının antika eşya kadar değerli olduğunu düşünmekte, büyük bir beklentiye girmektedir. Oysaki her eşyanın bir değeri vardır, antika olması için de bir benzerine bir başka yerde rastlamanın imkansız olması gerekir. Bakırköy ilçesinde veya bir başka semtten satış yapacağınız zaman bizi tercih ederseniz doğru fiyat teklifini alabilir, değerinde satabilirsiniz.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİF EDİYORUZ?

Eski eşya alımında her eşyanın kendi türüne göre değerlendirme yapıyor, fiyatı buna göre belirliyoruz. Gümüş eşya alacağımız zaman tartarak, ayar numarasına bakarak değerlendiriyor, fiyatı böyle belirliyoruz. El halısı alacağımız zaman renklerine, desenlerine, yöresine bakıyoruz.

Örnekler artırılabilir ancak sizi sıkmamak adına burada sonlandıralım. Sözün özü Bakırköy ilçesinin her yerine hizmet veriyor, en doğru kriterleri uyguluyor, size mümkün olan en yüksek fiyatı veriyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Bakırköy eski eşya alanlar olarak alımlarımızı kendi araçlarımızla, çalışanlarımızla yapıyoruz. Bu da size zahmetsiz, ücretsiz bir satış yapma imkanı vermektedir. Ödeme kısmında da size sıkıntı vermiyor, aldığımız eşyaların ödemesini nakit yapıyoruz.

Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilir, eşyalarınızı nakit satabilirsiniz. Eşyalarınızı hem değerinde satmak, hem güven içinde, zamanında satmak için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot