Yeşilköy Eski Eşya Alanlar

Yeşilköy Eski Eşya Alanlar

İstanbul’un en nezih semtlerinden olan Yeşilköy ekibimizin sürekli hizmet verdiği yerlerdendir. Yeşilköy eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizi, sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğini tek tek anlatabiliriz. Böylece hem işin ehlinden süreci öğrenmiş olur hem de satış yaparken daha yüksek fiyat alabilirsiniz.

Daha önce çok farklı insanlardan birbirinden değişik eşya almışlığımız oldu. Hemen hemen hepsinden benzer soruları duyarken hangi konularda tedirginlikler yaşadıklarını tespit ettik. Biz de bu soruları ve çekincelerinizi ana başlıklar atında toplayıp tek tek cevap vereceğiz. Umarız yazımızın sonunda eşyalarınızı satarken bizi tercih etmeyi kabul edersiniz.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Aslında sürecin en başı ve size görev düşen tek yeri burası. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını gönderirseniz kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız fotoğrafları inceldikten sonra size geri dönüş yapacak, eşyalarınızın değeri ve alabileceğimiz fiyatı bildirecektir.

Teklif edeceğimiz rakam sizin için de uygunsa sizin belirleyeceğiniz bir tarihte Yeşilköy bölgesinden alım yapabiliriz. Eğer kullanılmış eşya satarken bizi tercih ederseniz süreç bu kadar kolay ve hızlı ilerler. Siz de zahmet çekmez, güvenli alışverişin keyfini çıkarırsınız.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş obje, plak, saat, tablo, hat yazısı, heykel, resim, avize, bahü, deri koltuk, berjer, makam takımı sayılabilir. Ayrıca Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi markaların mobilyaları da alınabilir.

Tabii alabildiğimiz her eşyayı buraya yazmamız, tek tek saymamız mümkün değil ama bir kaç örnek vermek istedik. Siz yine de eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek alıp almayacağımızı sorabilir, fikir veya fiyat alabilirsiniz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Bizim için önemli olan temiz, sağlam ve çok deforme olmamış, satılabilir ürünler almaktır. Yeşilköy semtinden genelde temiz eşya bulabiliyoruz ancak bazen ömrünü tamamlamış, artık kimsenin almak istemeyeceği eşyalar da gelebiliyor. Bunları değerlendirme imkanımız maalesef olmuyor.

Bir örnek verirsek daha iyi anlaşılacağını düşünüyoruz. Gümüş eşya alırken ayar numarasına ve ağırlığına bakarak fiyat veririz. 900 ayar, 925 ayar ve 800 ayar gümüş kıymetli ve en çok rastlananlardır. Objeniz ne kadar fazla ve ağırsa o kadar fazla fiyat ödenir.

NAKLİYE VE ÖDEMEYİ NASIL YAPIYORUZ?

Yeşilköy eski eşya alanlar için önemli olan sizin de memnun olacağınız bir hizmet sunmaktır. Kendi kazancımız kadar sizlerin memnuniyetini de son derece önemsiyoruz. Eşyalarınızın alımını yaparken kendi aracımızı ve elemanlarımızı kullanıyor, sizden ücret talep etmiyoruz.

Ödemeyi ise nakit yapıyor, eft veya havale isteyen müşterilerimize de istedikleri şekilde ödeme yapabiliyoruz. Bizi her gün mesai saatlerimiz içinde arayabilir, eşyalarınızı hiç tereddüt etmeden satabilirsiniz.