Yeşilköy eski eşya alanlar

Yeşilköy eski eşya alanlar

Yeşilköy semtindeki evinizden, deponuzdan, iş yerinizden eski eşya satışı yapmak için bizi arayabilirsiniz. El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, plak, saat, tablo, bahü, Metebronz, Fatih Kıral, hat yazısı, tuğra, ferman, Hereke halısı, aslan ayak mobilya, oymalı mobilya gibi eşyalarınızı satmak istediğinizde Yeşilköy eski eşya alanlar olarak hizmetinizdeyiz.

Bizim amacımız sizi eski eşya derdinden kurtarmak bunu yaparken de sizleri maddi olarak tatmin edecek bir rakam ödemektir. Daha detaylı bilgiyi yazımızın devamında ana başlıklarla vereceğiz. İsterseniz en merak edilen, en çok sorulan sorulardan başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Eski dönemlere ait olması sebebiyle pek çok kişi eski eşya ile antika eşya arasındaki farkı bilmemektedir. Eski eşya, 50 yılın üzerinde geçmişi olan, işçiliği ve malzemesi kaliteli, dönemsel eşyalardır. Antika olmasa da hala alıcısı olan, değerli diyebileceğimiz ürünlerdir.

Böyle eşyalarınızı satacağınız zaman bizi arayarak Yeşilköy semtindeki adresinize davet edip yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız istediğiniz gün adresinize gelecek, yerinde inceleme yaparak eşyalarınızı fiyatlandıracaktır.

Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise nakit ödemesini yaparak satın alıyoruz. Eşyalarınızın türü, durumu ne olursa olsun tüm nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemleri biz hallediyor, sizden ücret talep etmiyoruz.

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekip bize göndererek de fiyat teklifi veya fikir alabilirsiniz. Be şekilde süreci hızlandırabilir, daha kısa süre içinde eski eşya satışı yapabilirsiniz.

Eşyalarınızın Fiyatlandırılması Neye Göre Yapılır?

Yeşilköy eski eşya alanlar eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına bakarak ve türüne göre değerlendirerek fiyat verir. Nasıl mı? Örneğin el halısı alırken fiyatlandırma kriterimiz farklı, gümüş eşya alırken farklıdır.

Çünkü ikisi birbirinden farklı ürünlerdir ve müşterilerimize doğru fiyat verebilmek için ikisini de ayrı ayrı değerlendiririz. Yeşilköy bölgesinden yapacağınız eski eşya satışı için bizi tercih etmenizi bu yüzden istiyoruz.

Ekibimiz en iyi fiyatı verecek bilgi ve tecrübeye sahiptir. Bu sayede yapacağınız satış maksimum fiyatla olur ve zarar etmezsiniz. Bakırköy ilçesinin neresinde olursanız olun ekibimiz haftanın 7 günü size aralıksız hizmet verecektir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.