Beşiktaş Eski Eşya Alanlar

Beşiktaş Eski Eşya Alanlar

Öncelikle eski eşya nedir bundan bahsedelim ki Beşiktaş eski eşya alanlar kısmı daha iyi anlaşılsın. Eski eşya, ömrü 50 yılın üzerinde olan, işçilik ve malzemesi son derece kaliteli klasik tarzdaki eşyalara denir. İlerleyen satırlarda vereceğimiz örneklerden ne tür eşyalardan bahsettiğimiz daha iyi anlaşılacaktır.

Toplumumuzda bir eşya biraz eski bir görünüme sahipse hemen antika kadar değerli olduğu kanaati oluşmaktadır. Bu çok yanlış bir yaklaşımdır. Sırf doğru bilgi alamadığı için eşyalarını değerinin çok altında satmak zorunda kalan pek çok insan tanıyoruz.

Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi çok iyi bildiğimiz için size iş sürecimizden bahsetmek istiyoruz. Ne tür eşyalar alıyor, neye göre fiyat teklifi veriyor, nakliye ve taşıma işlemlerini nasıl hallediyoruz bunları anlatacağız.

İçindekiler

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Ekibimiz Beşiktaş ilçesinin her semtinden gelen talebe önem vermekte, kısa süre içinde işi sonuca ulaştırmaktadır. El halısı, klasik mobilya, gümüş, eski obje, aksesuar, heykel, saat, plak, Hereke halısı, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz.

Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Collection, Kervan Mobilya gibi markaların deri koltuk, sehpa, yatak odası, koltuk gibi ürünleriyle de ilgileniyoruz. Bunlar son dereceli kaliteli, sağlam ve gösterişli mobilyalar üreten markalardır.

NASIL FİYAT TEKLİFİ ALABİLİRSİNİZ?

Elden çıkarmak istediğiniz eşyanın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı whatsapp hattımıza göndermeniz halinde de bilgi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız size hemen dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekme şansınız yoksa ne satmak istediğiniz ile ilgili detaylı bilgiler vererek bize yardımcı olabilirsiniz. Eşyalarınızın türüne, durumuna göre Beşiktaş ilçesindeki adresinize gelerek ürünleri yerinde de görebiliriz.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Beşiktaş ilçesinden bir talep geldiği zaman öncelikle eşyanın bizim alıp satabileceğimiz bir ürün olup olmadığına bakıyoruz. Satabileceğimiz tarzda ise temiz, sağlam olmasına önem veriyor, bu kriterlere uyuyorsa alıyoruz.

Her eşyanın dikkat edilmesi gereken, püf noktaları vardır. Örneğin Hereke halısı satmak istiyorum diyerek bizi arayan müşterimizin halısında ilk önce desenlere bakarız. Halının rnginin solmuş olması, üzerinde abraj dediğimiz yıpranmaların olması alım yapmamızı engeller.

Gümüş alan yerler için önemli olan ise satacağınız eşyanın ağırlığı ve ayar numarasıdır. Bu şekilde pek çok örnek verilebilir ama sizi sıkmak istemediğimiz için bu kadarıyla yetinelim. Çok merak edilen nakliye kısmını da anlatıp yazımızı sonlandıralım.

NAKLİYE VE ÖDEME

Beşiktaş eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye ve taşıma bedeli ödemezsiniz. Tüm işlemler ekibimiz tarafından son derece dikkatli ve hızlı şekilde yapılır. Ödeme ise eşyalarınızın alımı ile birlikte nakit takdim edilir.

Arkadaşlarımız her adrese zamanında ulaşmakta, müşterilerimize güven verecek şekilde son derece saygılı hareket etmektedir. Kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de önemsiyor, kaliteli hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.