Beşiktaş Eski Eşya Alanlar

Beşiktaş Eski Eşya Alanlar

Eşyalarınızı elden çıkarmanızın vakti mi geldi? Tabi ki değerinde satmak, sizi üzmeyecek, zahmet vermeyecek, sorun yaşatmayacak bir esnafa satmak istersiniz. Bu konuda size hak veriyor, dolayısıyla bu şekilde bir hizmet sağlıyoruz. Beşiktaş eski eşya alanlar olarak bizi tercih ederseniz, emin olun pişman olmazsınız.

Ne satabilirsiniz, nasıl satabilirsiniz, sizi nasıl bir süreç bekliyor bunu detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Amacımız sizi bilgilendirmek, daha doğru karar vermenizi sağlamaktır. Çünkü müşterilerimizde gördüğümüz, daha önce böyle bir işi pek yapmamış olmalarıdır.

Tecrübesizlik ve süreç hakkında gerekli bilgilere sahip olmamak size hata yaptırır. Bu da eşyalarınızın değerinin altında satılmasına sebep olur. Ana başlıklar halinde, madde madde size nasıl hizmet verdiğimizi anlatırsak, faydalanabileceğinizi düşündük. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Öncelikle eski eşya nedir bunu anlatalım. Biz ikinci el eşya ile eski eşyayı aynı şekilde değerlendirmiyoruz. Eski eşya, ömrü 50 yılın üzerinde olan, benzerine başka yerlerde de rastlayabileceğiniz, işçiliği kaliteli eşyalardır. Tanım üzerinden anlamak biraz zor olabilir, örnek verdiğimizde net olarak anlaşılacaktır.

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, oymalı mobilya, tablo, plak, hat yazısı, madalyon, bahü, heykel gibi pek çok eşya bu türdendir. Bu veya bunu gibi eşyalarınızı satacağınız zaman bizi arayıp yerinde görerek fiyat vermemizi isteyebilirsiniz.

Ekibimiz ile iletişime geçtikten sonra eşyalarınız hakkında kısmi bilgiler vererek bizi Beşiktaş ilçesindeki adresinize davet edebilir, eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. Bazı müşterilerimiz whatsapp veya email ile fotoğraf göndererek fiyat almayı da tercih edebiliyor.

Size teklif ettiğimiz fiyat noktasında anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapılır. Alımlarımız anında olabileceği gibi ileri tarihli olarak da yapılabilir. Bunun tercihi size aittir.

FİYAT VERİRKEN NELERE DİKKAT EDİYORUZ?

Ana kriterimiz eşyalarınızın satılıp satılmayacağıdır. Sonuçta biz de sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret ediyoruz. Dolayısıyla satışı mümkün olacak, temiz ürünler arıyoruz.

El halısı alacağımız zaman nasıl bir değerlendirme yaparız bundan bahsedelim. Halının hangi yöreye ait olduğu, desenler, renkleri, modeli göz önüne alınır. Hereke halısı değerli bir halı iken Isparta halısı tercih edilmeyen bir halıdır.

Gümüş eşya için de bir örnek verelim. Ayar numarasına, ağırlığına bakarak, objelerinizi tek tek tartarak alıyoruz. Beraberimizde getireceğimiz dijital tartı ile hemen yanınızda tartıyor, anında fiyat teklifi veriyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Beşiktaş eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın nakliyesini kendi imkanlarımızla yapıyoruz. Metebronz, Kervan Mobilya, Mudo Concept, İsmet Mobilya, Fatih Kıral Mobilya gibi eşyaları da yine kendimiz yapıyoruz. Bunlar kaba, ihtişamlı, ağır eşyalar, mobilyalardır. Yine de bu tür eşyaların da alımı, taşıması, yüklemesi bize aittir.

Ödeme ise nakit olarak, anında yapılır. Eft veya havale ile ödeme isterseniz, o şekilde de ödeme yapılabilir. Bizi Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun arayabilirsiniz. Her gün, aktif olarak hizmetinizdeyiz.