Etiler İkinci El Eşya Alanlar

Etiler İkinci El Eşya Alanlar

Etiler ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, eşyalarınızı yüksek fiyattan güvenilir bir şekilde satabilirsiniz. Tüm İstanbul genelinde olduğu gibi Etiler semtinde de aktif şekilde hizmet vermekteyiz. Elden çıkarılması gerektiğini düşündüğünüz eşyalarınız için bizi arayabilir, fiyat teklifi isteyebilir, nakit satabilirsiniz. Etiler ikinci el eşya alanlar olarak bu hizmeti nasıl verdiğimizi izah etmek istiyoruz.

Daha önce hiç böyle bir satış yapmamış, aklınızdan bile geçirmemiş olabilirsiniz. Ama sürekli böyle devam etmek zorunda değil eşyalarınızı sağa sola vermek yerine bize satabilirsiniz. bunu nasıl yapabileceğinizi, sürecin başından sonuna kadar size izah edeceğiz.

Peki sizce bunu neden yapıyoruz? Yani işimizin inceliklerini size neden anlatıyoruz? Çünkü bize güvenmenizi ve eşyalarınızı değerinde satmanızı istiyoruz. Bu yüzden yazımızın devamına en çok sorduğunuz sorular ve cevapları ile devam edeceğiz. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Aslında hiçbir şey gözünüzde büyüttüğünüz kadar zor değil. Size düşen sadece bir kaç fotoğraf çekerek bize whatsapp ile göndermeniz. 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza kolaylıkla gönderi yapabilir, eşyalarınızı kısa sürede görmemizi sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacak ve fiyat teklifimizi iletecektir. Siz de teklifimizi onaylarsanız Etiler bölgesinden istediğiniz tarihte eşyalarınızın alımı yapılabilir. Hepsi bu kadar. Yeter ki satabileceğimiz temiz, sağlam ve model olarak tercih edilen ürünler olsun.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, yatak odası daha da sayabiliriz. Elbette örnekler artırılabilir ancak sizi sıkmamak adına fazla uzatmak istemiyoruz.

Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız eşyalar var. El halısı, klasik mobilya, gümüş, eski obje, saat, plak, berjer, aksesuar gibi eşyaları da değerinde bize satabilirsiniz. Bunlar antika kadar olmasa da hala değerli diyebileceğimiz eşyalardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Etiler ikinci el eşya alanlar olarak kendi ekibimizi ve araçlarımızı kullanıyoruz. Dolayısıyla siz hiçbir zahmete katlanmıyor, ücret ödemiyorsunuz. Eşyalarınızın sarılması, taşınması, araca yüklenmesi tamamen bize aittir. Ne kadar fazla veya kaba eşyalarınız olursa olsun alım yapabilecek kapasiteye sahibiz.

Ödeme konusunda da sizi memnun etmeye gayret ediyor, nakit, eft veya havale seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz o şekilde ödeme yapıyoruz. Gereksiz bahaneler üretip fiyat düşürmeye çalışmıyor, memnun olacağınız bir alışveriş sunmaya çalışıyoruz.