Ortaköy Klasik Eşya Alanlar

Ortaköy Klasik Eşya Alanlar

Ortaköy klasik eşya alanlar için bizi tercih edebilir; güvenilir, kaliteli ve değerinde fiyatla eşyalarınızı satabilirsiniz. Yıllardır kullandığınız veya aile büyüklerinizden kalan klasik eşyalarınızı özenle inceleyip nakit ödeme yaparak adresinizden alabiliriz.

İnternet üzerinden yapacağınız bir araştırma sonucunda karşınıza bir çok firma çıkacaktır. En yüksek fiyatı veren firmaya eşyalarınızı satmak isteyeceksiniz ama fiyatın şişirilmiş mi gerçek mi olduğuna emin olmalısınız. Bunun için güvenilir ve referansı olan kişilerle çalışmaya özen göstermelisiniz.

Uzun yıllardır bu sektörde hizmet veriyoruz. Bu yazımızda klasik eşyalar nasıl satılır ? Nelere dikkat edilmelidir ? fiyatlandırmayı nasıl yapıyoruz ? Bu ve bunun gibi sorularınızı cevaplamaya çalışacağız.

İçindekiler

Ortaköy Klasik Eşya Nasıl Satılır ?

Yapmanız gereken çok basit. Satmak istediğiniz eşyalarınızı kararlaştırdıktan sonra eşyalarınızın fotoğraflarını çekmenizi rica ediyoruz. Çektiğiniz fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden kolayca gönderebilirsiniz. Ekibimiz fotoğrafları inceledikten sonra size geri dönüş yapacaktır.

Yapacağımız görüşme sırasında klasik eşyalarınız hakkında bilgiler aldıktan sonra fiyat teklifimizi sunacağız. Klasik eşyalarınız bizim alabileceğimiz durumda ve temizlikte ise fiyat teklifimizi sunuyoruz. Kırık, hasarlı ve yıpranmış eşyaları almamız maalesef mümkün olmuyor.

Ne Tür Klasik Eşya Alıyoruz ?

Varaklı koltuk takımı, aslan ayak mobilya, çay takımı, el halısı, plak, saat, gümüş eşya, marküteri mobilya gibi eşyalar sayılabilir. Bunlar ilk aklımıza gelenler eğer satmak istediğiniz eşyanız bunların dışında ise onu da alabiliriz.

Mudo Concept, Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya gibi ünlü markaların deri koltuk, bahü, berjer gibi ürünlerini de alıyoruz. Örnek verdiğimiz markaların ürünleri kaliteli ve farklı tasarıma sahip oldukları için kıymetlidir. Yüksek fiyattan hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Ortaköy klasik eşya alanlar olarak temiz kullanılmış ve hasarsız ürünler satın almaya çalışıyoruz. Çok yıpranmış, deforme olmuş ve ticari değeri olmayan eşyaları almamız mümkün değil. El halısı için örnek verelim. Halınızda yırtık, dökülme ve solma varsa bu hasarlar fiyatı olumsuz etkileyecektir. Belki de almamamıza sebep olacaktır.

Ne satmak isterseniz veya ne kadar fazla ürün satmak isterseniz isteyin alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor size zahmet vermiyoruz. Ödemeyi nakit, havale veya eft yoluyla yapabiliriz. Bizi haftanın her günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.