Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

Beşiktaş İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarınızı çeşitli sebeplerden dolayı satmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda ilk ihtiyacınız olan güvenilir, işini iyi bilen bir firmadır. Beşiktaş ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde size en kaliteli, en hızlı hizmeti sağlayabiliriz.

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve deneyim ile son derece hızlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet veriyoruz. Eşyalarınızı nasıl satın aldığımız, nasıl fiyat verip ödemeyi nasıl yaptığımız konularını öğrenmek ister misiniz? O halde yazımızın devamını okumanızı rica edeceğiz.

Eşyalarını satın aldığımız yüzlerce insandan hemen hemen aynı soruları duyduğumuz için bu soruların cevapları ile devam edeceğiz. Sizin de aynı konuları merak ettiğinizi varsayarak sıkılmadan okuyacağınız bir makale hazırladık.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Eşyalarınızı belirli bir ücret karşılığında elden çıkarmak hiç de zor bir iş değildir. Bundan önce böyle bir tecrübeni olmamış, hiç satış yapmamışsanız süreci baştan sona bize emanet edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını göndermektir.

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyaların fotoğraflarını whatsapp ile göndererek kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat noktasında anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Beşiktaş ilçesinin her semtinden alım yapabiliriz. Alımlarımızı kendi ekibimizle, nakliye aracımızla yapacağımız için sizden hiçbir ücret talep edilmez.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, gümüş, el halısı, bahçe mobilyası en başta sayılabilir. Alabildiklerimiz bunlarla sınırlı olmasa da hepsini burada paylaşmamız mümkün değildir.

Sizin eşyanız farklı bir tür olabilir. Bunun için bize fotoğraf göndererek eşyanızın alınıp alınmayacağını ve fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Örneğin Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi eşyalarınızı da satın alabiliriz.

NEYE GÖRE FİYAT BELİRLİYORUZ?

Ne tür eşya alırsak alalım bizim için önemli olan eşyalarınızın satılabilir olup olmadığıdır. Sizden aldıklarımızı dükkanımızda perakende olarak satmaya gayret edeceğimiz için satılabilir olması çok önemlidir. Çok yıpranmış, deforme olmuş, ömrünü tamamlamış eşyaları maalesef almıyoruz.

Eşya fiyatlandırması ikinci el eşya alanlar için en önemli aşamadır. Özellikle beyaz eşya, gümüş, klasik mobilya, televizyon, el halısı gibi eşyaları doğru fiyatlandırma, sizi zarara sokmadan almak önemlidir. Bu da tecrübe ile olur ki ekibimiz son derece bilgili arkadaşlardan oluşur.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Beşiktaş ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz zahmet çekmeden, sorun yaşamadan satış yapabilirsiniz. Nakliye ücreti ödemeden, zahmet çekmede, istediğiniz gün hizmetinizde olacağız.

Anlaştığımız fiyatı nakit olarak takdim edecek, fiyat düşürmek için türlü pazarlıklar yapmayacağız. Bizi istediğiniz zaman 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilir, eşyalarınızı güven içinde satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Haftanın 7 günü hizmet veriyoruz.

Ayrıca ikinci el beyaz eşya veya ikinci el eşya satışı yapmak ve daha fazla bilgi almak için ziyaret edebilirsinizBurak Spot

2021-02-06T07:31:28+03:00

Siz de fikrinizi belirtin

Go to Top