Beşiktaş Etiler Eski Eşya Alan Yerler

Beşiktaş Etiler Eski Eşya Alan Yerler

Beşiktaş Etiler eski eşya alan yerler için bizi arayabilir, eşyalarınızı kısa sürede, güven içinde nakit satabilirsiniz. Bu yazımızı sizinle paylaşmamızın amacı eşyalarınızı değerinde, sorun yaşamadan satmanıza yardımcı olmaktır. Çünkü daha önce eşyalarını aldığımız hemen hemen herkesin kötü tecrübeleri olduğunu gördük.

Beşiktaş ilçesinin her semtine, sokağına hizmet veriyor, farklı farklı insanlardan birbirinden değişik ürünler alıyoruz. İnsanlar ve ürünler değişse de sorulan sorular hemen hemen aynıdır. Yani neleri merak edip öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Kendimizi sizin yerinize koyduk ve tecrübelerimizden yola çıkarak merak ettiğiniz detayları analiz ettik. Ortaya hoşunuza gidecek, aklınızda kalacak, sizi sıkmayacak bir yazı çıktı. Umarız istifade edeceğiniz, güzel bir makale olur. Hemen başlayalım.

İçindekiler

Etiler Eski Eşya Satışı Nasıl Yapılır?

Beşiktaş Etiler bölgesinden eski eşya satışı yapmak isterseniz bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak bilgi verebilirsiniz. Ne tür eşyalar satacağınızı, eşyaların genel durumunu, modelini izah edebilirsiniz. Veya yukarıda belirttiğimiz numaramızın whatsapp hattına fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Eğer satmak istedikleriniz bizim de alıp satabileceğimiz türden eşyalar ise kısa süre içinde size fiyat teklifimizi sunuyoruz. Teklifimiz sizin için de yeterli ise anlaştık demektir. Eşyalarınız sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte adresinizden nakit alınacaktır. Şöyle bir toparlamak gerekirse whatsapp üzerinden bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterlidir diyebiliriz.

Ne Tür Eski Eşya Satabilirsiniz?

El halısı, klasik mobilya, gümüş obje, plak, saat, varaklı mobilya, deri koltuk, çay takımı, madalyon koltuk gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Elbette buraya yazdıklarımızın dışında da alabildiğimiz pek çok eşya türü vardır. Sizin ki verdiğimiz örneklerden farklı bir ürün de olabilir. Böyle bir durumda eşyaların fotoğraflarını göndererek bilgi alabilirsiniz.

Etiler bölgesi bu tür ürünlerin çokça bulunduğu, nezih bir yerdir. Köklü ailelerin ve onlardan sonra gelen nesillerin ikamet etmesinden dolayı 50 yılın üzerinde ömrü olan pek çok eşya bulunuyor. Pek çok müşterimiz eşyasını antika kadar değerli gördüğü için büyük fiyat beklentileri içine girmektedir. Oysaki en doğrusu işinin ehli tecrübeli bir firma ile çalışmak, değerinde teklif almaktır.

Nakliye ve Ödeme

Beşiktaş Etiler eski eşya alan yerler için bizi tercih ederseniz ücretsiz nakliye ile satış yapabilirsiniz. Ekibimiz size zahmet vermeden, kısa süre içinde taşıma ve yükleme işini halledecektir. Ödeme ise anlaştığımız rakam üzerinden nakit yapılacaktır. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilir, istediğiniz gün arayabilirsiniz.