Ortaköy İkinci El Eşya Alanlar

Ortaköy İkinci El Eşya Alanlar

Ortaköy İkinci El eşya alanlar için bizimle iletişime geçerek ürünlerinizi nakit olarak değerinde bize satabilirsiniz. Daha önce ikinci el eşyalarınızı satmamış olabilirsiniz. Yazımızda yapmanız gerekenleri detaylarıyla anlatmaya çalışacağız.

Eşyalarınızı taşınma veya yenileme gibi durumlardan dolayı elden çıkarmak veya değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte güvenebileceğiniz ve işiniz titizlikle yapan kişilerle çalışmanız gerekir. Aslında işin en önemli kısmı burası. Yaşayabileceğiniz mağduriyeti önlemek için yazımızda ki adımları takip ederek ilerleyebilir Beşiktaş ilçesinin her yerinden güvenle satış yapabilirsiniz.

İçindekiler

Ortaköy İkinci El Eşya Nasıl Satılır ?

Öncelikle satmak istediğiniz eşyalarınızı kararlaştırmakla başlayabilirsiniz. Burada ki kararsızlığınız fiyatı etkileyebileceği gibi bizim de işimizi zorlaştıracaktır. Satmak istediğiniz eşyalarınızı belirledikten sonra detaylı fotoğraflarını çektikten sonra 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tecrübeli ekibimizle yaptığınız görüşmede ürünler hakkında bilgiler verdikten sonra eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndermenizi isteyeceğiz. Eşyaların fotoğraflarını inceleyen ekibimiz size hızlı bir şekilde geri dönüş yapacaktır. Fiyat teklifimizi kabul etmeniz halinde istediğiniz gün ve saatte bulunduğunuz adrese kendi ekibimiz ve nakliye aracımızla gelerek eşyalarınızı alıyoruz.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz ?

Pek çok eşya alımını yapıyor olsak da her türlü ikinci el eşya alımını yapabildiğimizi söyleyemeyiz. Sizden aldığımız eşyaların dükkanımızda satılabilecek temizlikte ve çalışıyor olması bizim için çok önemli. Zira çalışmayan ve yıpranmış ikinci el eşyayı kimse almak istemez.

Çamaşır makinesi, buzdolabı, ofis mobilyası, televizyon, deri koltuk, klima, yatak odası, gümüş gibi eşyalarınızı sayabiliriz. Örnek verdiğimiz eşyalarınızın çalışıyor ve temiz kullanılmış olması yeterli.

Bunların dışında antika olarak adlandırdığımız eşyalarınız da olabilir. Plak, el halısı, tablo, gümüş gibi ürünlerinde eskidikçe değeri ve kıymeti artacağı için fiyatı da o oranda yüksek olacaktır.

Fiyatı Nasıl Belirliyoruz ?

Satmak istediğiniz ikinci el eşyalarınızın fotoğraflarını inceledikten sonra eşyalarınıza en yüksek fiyatı veriyoruz. Burada dikkat ettiğimiz detay eşyalarınızın demode olmaması, temiz kullanılmış ve çalışıyor olması. Hasarlı, kusurlu, tamir edilmiş, yıpranmış ürünleri Ortaköy değil başka semtlerden de alamıyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor ?

Ortaköy ikinci el eşya alanlar için bizi tercih ederseniz zahmetsiz ve hızlı bir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz. Ekibimiz adresinize kadar gelerek eşyalarınıza ve duvarlarınıza zarar vermeden taşıma işlemlerini tamamladıktan sonra ödemeyi nakit olarak yapar.

Arzu ederseniz havale ve eft ile de ödemenizi yapabiliriz. Bizi her zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Size hizmet vermekten memnuniyet duyarız.