Beyoğlu eski eşya

Beyoğlu eski eşya alanlar

İstanbul ilçeleri içinde tarihi geçmişi en büyük olanlardan biri Beyoğlu ilçesidir. Dolayısıyla burada yaşayan semt sakinlerinden yoğun talep almaktayız. El halısı, deri koltuk, tablo, hat yazısı, gümüş eşya, eski obje, plak, Rolex saat gibi eşyalar bizim ilgilendiklerimizden bazılarıdır.

Bu işi nasıl yapıyoruz? Yani Beyoğlu eski eşya alanlar nasıl hizmet vermektedir? Aslında bu yazıyı sizlerle paylaşmamızın sebebi de bunu anlatmaktır. Aklınızdaki soru işaretlerini bildiğimiz için soru cevap şeklinde bir makale hazırladık. Bu sayede hem cevaplarınızı bulacaksınız hem de sıkılmadan okuyabileceksiniz. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

Eski Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Elinizdeki eşyanızın değeri hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Bunun için güvenilir, size doğruları söyleyecek bir esnafla çalışmanız işin en önemli kısmıdır. Bu yüzden bize güvenebilirsiniz. Yapmanızı istediğimiz şey eşyalarınızın fotoğraflarını bizimle paylaşıp fikir almamızı sağlamaktır.

Whatsapp veya email ile bize eşyalarınızın fotoğraflarını kısa süre içinde gönderebilirsiniz. Ekibimiz eşyalarınızın fotoğraflarını inceleyip size geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.Fotoğraf bize sadece fikir vermek içindir. Çünkü bazı müşterilerimiz çok değerli olmayan eşyaları için değerinin çok üzerinde ücret istemekte, bu da bize ciddi zaman kaybettirmektedir. Eşyalarınız alabileceğimiz türden ise Beyoğlu ilçesindeki adresinize gelerek yerinde de görebiliriz.

Fiyatlandırma Neye Göre Yapılır?

Eşyanızın türü ne ise değerlendirme buna göre yapılır. Mesela bir el halısı satmak istediğinizde yöresi, desen ve renkleri incelenir. Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, Türkmen halısı değerli olan el halılarıdır.

Gümüş alacağımız zaman ise ayar numarasına ve ağırlığına bakarız. Plak alanlar eser sahibinin hiç olduğuna, plak üzerinde çizik olup olmadığına bakar. Barış Manço, Moğollar, Ahmet Kaya gibi sanatçıların plakları daha yüksek fiyata alınıp satılır. Bunlar fiyatlandırma kriterlerimizden bazılarıdır.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Beyoğlu eski eşya alanlar için önemli olan satılabilir ürünler almak, müşterilerinin memnuniyetini temin etmektir. Bu yüzden en küçük bir ücret talep etmeden eşyalarınızın alımın yapıyoruz. Yani nakliye, taşıma işlemleri bizim aracımız ve elemanlarımızla yapılır.

Ödeme kısmında da müşterilerimizin güveneceği şekilde hizmet veriyor, nasıl talep ederseniz o şekilde ödeme yapıyoruz. Nakit, eft veya havale hiç fark etmez. Ekibimizi Beyoğlu ilçesinin neresinde olursanız olun bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.