Kasımpaşa eski eşya

Kasımpaşa eski eşya alanlar

Eski eşya olarak nitelendirdiğimiz eşyalarınız için doğru bir adres arıyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Tüm İstanbul geneline hizmet verdiğimiz gibi Kasımpaşa bölgesinden gelen talepleri de değerlendiriyoruz. Müşterilerimizin elden çıkarmak istedikleri değerli olan veya değerli olduğu tahmin ettikleri eşyaları alıyoruz.

El halısı, klasik mobilya, eski obje, gümüş eşya, Rolex saat, oymalı mobilya, tablo, hat yazısı, bahü, deri koltuk gibi eşyaları bize satabilirsiniz. Kasımpaşa eski eşya alanlar için önemli olan ufak tefek kusurları olsa da sağlam, satılabilir ürünler almaktır.

Metebronz mobilya, Fatih Kıral Mobilya, Mudo Concept, Kervan Mobilya, Amerikan deri koltuk gibi eşyalarınız da değerinde satın alınacaktır. Bunlar ihtişamlı, ağır eşyalardır. Zamanında yüksek bedeller ödenerek alınan bu eşyalar için de alım yapabiliriz.

Bu yazımızdaki amaç size nasıl satış yapabileceğinizi detaylı şekilde anlatmaktır. Eşyalarınızı nasıl elden çıkarabileceğiniz, fiyatlandırma ve nakliye koşulları ile ilgili merak ettiklerinizi ana başlıklar altında anlatacağız. Hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Bize Nasıl Satabilirsiniz?

Eski eşya demek antika demek değildir. Bir çok müşterimiz görüntü itibariyle eşsiz bir ürün olarak değerlendirse de aslında benzerlerine pek çok yerde rastlanabilir. Eşya sahipleri genelde bu hataya düşmekte, kulaktan dolma bilgilerle hareket etmektedir. Oysa ki eski eşya ömrü 50-60 yıllık olan, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan, bir benzerine pek çok kere rastlayabileceğiniz ürünlerdir.

Sağdan soldan duyulan sözler yerine bizimle iletişime geçerek eşyalarınız hakkında bilgi verebilir, fotoğraflarını göndererek fiyatlandırma yapmamızı isteyebilirsiniz. Ekibimiz her türlü eski eşya için fiyat verebilecek potansiyele ve tecrübeye sahiptir. Bu konuda bize güvenebilirsiniz.

Fotoğraf gönderme işlemi süreci hızlandırmak içindir. Eşyanızın durumuna ve türüne göre Kasımpaşa semtindeki adresinize gelerek yerinde inceleme de yapabiliriz. Ne şekilde olursa olsun fiyat verdiğimiz bir ürünün alımı için anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliyoruz. Kasımpaşa eski eşya alanlar için eşyanızın satılabilir olması, sağlam olması önemlidir.

Bir iki örnek vererek fiyatlandırma kriterlerimizi de açıklayalım ki sizin için de anlaşılabilir olsun. El halısı alacağımız zaman halının üzerinde çürük var mı, modeli ne, hangi yöreye ait buna dikkat ederiz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi veya İpek halı gibi değerli halılar kıymetli halılar arasındadır.

Gümüş eşya alanlar için ise objenin ağırlığı, ayar numarası önemlidir. Deri koltuk alırken koltuğun modeline ve derinin kalitesine bakarız. Bu şekilde örnekler artırılabilir.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Kasımpaşa olsun bir başka semt olsun bize ne tür bir eski eşya satarsanız satın alımlarımızı nakit yapar, nakliye bedeli talep etmeyiz. Müşterimizin talep etmesi durumunda eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz.

Bizi istediğiniz gün, mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Ekibimiz uzman ekspertiz, vaktinde hizmet ve nakit ödeme ile kapınızda olacaktır.