Çekmeköy Eski Eşya Alanlar

Çekmeköy Eski Eşya Alanlar

Satılması, elden çıkarılması gereken eşyalarınız mı var? O halde bizi arayabilir, eşyalarınız için fiyat teklifi alabilir, karar vermeniz halinde istediğiniz gün nakit satabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapacağınızı, eşyalarınızı nasıl satacağınızı Çekmeköy eski eşya alanlar olarak tek tek anlatacağız.

Yıllardır bu işle meşgul olduğumuz için hemen hemen tüm müşterilerimizden aynı soruları duyduk. Yani neleri öğrenmek istediğinizi, hangi detayların bilinmesi gerektiğini çok iyi biliyoruz. O halde hepsini tek tek cevaplayıp sizi aydınlatma, kafanızdaki soru işaretlerini cevaplama vakti geldi. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Eski eşya 50-60 yıl üzerinde ömrü olan, işçiliği, malzemesi değerli olan eşyalardır. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, heykel, plak, tablo, Hereke halısı, oymalı mobilya, klasik mobilya gibi pek çok eşyanız bu gruba girer.

Sizin de bu tür eşyalarınız varsa bizimle iletişime girebilir, eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp hattımıza gönderebilirsiniz. Gelen her talep için Çekmeköy ilçesindeki adresinize gelip yerinde görme şansımız olmadığı için fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz.

Gelen fotoğraflar incelendikten sonra size hemen geri dönüş yapılacak, fiyat teklifimiz sunulacaktır. Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de tatmin edici ise, anlaşma sağlanmış demektir. O halde sizin belirleyeceğiniz gün ve tarihte adresinize gelinecek, eşyalarınız satın alınacaktır.

FİYAT NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Eski eşya alanlar için önemli olan eşyalarınızın satılabilir durumda, temiz ve sağlam olmasıdır. Bunun dışında ise her eşyanın kendine göre dikkat edilmesi gereken detayları vardır. Bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Ekibimiz son derece profesyonel, dikkatli şekilde değerlendirme yapacak, size mümkün olan en yüksek fiyatı teklif edecektir.

Gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına ve ağırlığına bakılır. Genelde 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar olan gümüş, ne kadar ağırsa o kadar yüksek fiyat teklif edilir. El halısı alacağımız zaman ise halının rengine, desenlerine, temizliğine, yöresine bakılır. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Ladik halısı ve İpek halı gibi halılar değerlidir.

NAKLİYE VE ÖDEME KOŞULLARI NASILDIR?

Çekmeköy eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde hiçbir nakliye veya taşıma bedeli ödemez, eşyalarınızı güven içinde satabilirsiniz. Kendi aracımızı ve çalışanlarımızı kullanır, zaman kaybetmeden, hızlı şekilde alım yapılır.

Ödeme eşyalarınızın alımı sırasında nakit olarak yapılırken eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Doğru fiyat, güvenilir hizmet için bizi haftanın 7 günü çekinmeden arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.