Taşdelen eski eşya alanlar

Taşdelen eski eşya alanlar

Çekmeköy ilçesine bağlı en yoğun bölgelerden olan Taşdelen, en çok hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Bölgede ikamet eden, bize eşyalarını satmak isteyen herkese en kaliteli ve profesyonel hizmeti veriyoruz.

Ne alıyor, nasıl fiyat veriyoruz? Nakliye ve ödeme yöntemlerimiz ile bize nasıl eski eşya satabileceğiniz gibi soruları cevaplamak istiyoruz. Çünkü daha önce eşyalarını aldığımız müşterilerimizin pek çoğunun bu detayları merak ettiğini gördük. Bunları öğrenmeniz neden bizi tercih etmeniz gerektiğini size daha iyi gösterecek, eşyalarınızı daha bilinçli satmanızı sağlayacaktır.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Bazı müşterilerimiz eski eşya ile antika eşya arasındaki farkı bilmedikleri için yüksek beklentiler içine girmektedir. Eski eşya 50-60 yıllık ömrü olan, işçiliği kaliteli, benzerine bir çok yerde rastlanabilecek eşyalardır. Biz de bu tür eşyaların alımını yapabiliyoruz.

Eşyanız antika eşya da olabilir. Bunun için de fiyatlandırma yapıp, satın alabiliyoruz. Eski obje, gümüş eşya, Metebronz, Fatih Kıral, Rolex saat, Mudo Concept, deri koltuk, el halısı gibi eşyalarınız bizim ilgimizi çekecektir.

Sadece bu saydıklarımızla sınırlı değil. Sizin eşyanız tablo, hat yazısı, plak, bahü, sevr, tırnak ayna, avize gibi ürünler de olabilir. Bizim için hiç fark etmez. Ne olursa olsun ekibimiz size en iyi fiyatı en kısa süre içinde verecektir.

Fiyat almak için eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz, bu mümkün değilse bizi adresinize davet etmeniz yeterlidir.

Neye Göre Fiyat Teklif Ediyoruz?

Her eski eşya kendi türü içinde değerlendirilir. Taşdelen bölgesinden yapacağımız alımlarda da buna dikkat ederiz. Örneğin gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarak fiyat veririz.

Deri koltuk alımında derinin rengine, kalitesine ve koltuğun modeline dikkat ederiz. Örnekler artırılabilir ancak önemli olan hangi ürünü, nasıl fiyatlandıracağını bilen esnafla çalışmaktır. Bu yüzden Taşdelen eski eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Nakliye ve Ödeme Koşulları

Her semtten veya ilçeden olduğu gibi Taşdelen bölgesinden ikinci el eşya alacağımız zaman da nakliye hizmetini biz sağlıyoruz. Kendi aracımız ve elemanlarımızı kullandığımız için size zahmet vermiyor, hızlı alım yapıyoruz.

Anlaştığımız tutarı nakit ödüyor, fiyat düşürmek için tekrar pazarlık yapmıyor, sizi mağdur etmiyoruz. Bu detaylar inanın çok önemlidir. Kimileri eşyalarınız için ilk etapta yüksek fiyat veriyor olsa da bu zamanla değişebilir. Türlü bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışılabilir, anlaşmanız buhar olabilir.

Güvenilir, zamanında, profesyonel alışveriş için ekibimiz tüm hafta boyu, mesai saatleri içinde hizmetinizdedir.