El Halısı Alanlar

El Halısı Alanlar

Kullanmadığınız, size büyüklerinizden kalan veya kendi satın aldığınız sağda solda bekleyen halılarınızı bize satabilirsiniz. Ekibimiz elden çıkarmak istediğiniz ne kadar el halısı varsa yerinde görüp inceliyor, fiyatlandırıyor. El halısı alanlar için bizi tercih etmeniz halinde sorunsuz bir satış yapabilirsiniz.

Hereke Halısı, Sivas Cezaevi Halısı, Türkmen Halısı, İpek Halı, Ladik Halısı değerli diyebileceğimiz başlıca halılardır. Böyle eşyaları satmak için mutlaka işinin uzmanı, deneyimli kişilerle çalışmanızı öneririz. Özellikle elindeki halının değerini bilmeyen, yöresi hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için kandırılma tehlikesi çok yüksektir. Maalesef ki el halısı sektöründe sizden halınızı düşük fiyattan almaya çalışan kişiler de mevcut.

Hem değerinde satış yapmak hem halınız hakkında bilgi almak hem de güven duyacağınız bir alışveriş için bizi tercih edebilirsiniz. Halınızı nasıl aldığımız ve süreç içinde merak ettiğiniz detaylar için yazımızın devamında gerekli bilgiler yer alacak.

İçindekiler

EL HALISI NASIL SATILIR?

El halısı olduğunu düşündüğünüz veya emin olduğunuz halılarınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir.

Değerli el halısı hangisidir bununla ilgili yukarıda bazı bilgiler vermiştik. Her halının değerli olma ihtimali bulunmuyor maalesef. Örneğin Bünyan halısı bundan bir kaç sene önce çok değerli iken artık talep görmediği için yüksek fiyattan alım yapılmaz.

EL HALISI NEYE GÖRE FİYATLANDIRILIR?

El halısı alanlar için önemli olan halınızın hangi yöreye ait olduğudur. İkinci paragrafta saydığımız gibi Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı başlıcalarıdır. Bu türden halılar değerlidir ve metrekaresi dolar üzerinden ödenir.

Halının üzerinde çürük, yanık, çürüme, abraj gibi kusurların olması değerini düşürür hatta alım yapmamızı engeller. El halısı saklama koşullarına uymanız halinde bu kusurların hiçbiri ortaya çıkmaz. Özellikle rutubetli, havasız yerlerde halınız hemen deforme olacaktır.

ÖDEME NE ZAMAN, NASIL YAPILIR?

El halısı aldığımız zaman ödemeyi nakit olarak yaparız. Müşterilerimizin talep etmesi halinde eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Halılarınızı değerinde, istediğiniz gün adresinizden nakit satın alıyoruz.

Bizi her gün arayabilir, İstanbul genelinde hatta çevre illerinde halılarınızı satabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.