El halısı alanlar

El halısı alanlar

Pek çok müşterimizin elinde değerini bildiği veya bilmediği el halısı bulunmaktadır. Dolapların arkalarında, bazaların altlarında, bazen tava aralarında bulunan halılar zamanla çürümekte, değerini kaybetmektedir. El halısı alanlar için önemli olan bu halıları çürütmeden, temiz halde satın almaktır.

Yazımızın amacı hem size bilgi vermek hem de el halısı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Yukarıda da dediğimiz gibi bazı müşterilerimiz halılarının değerini bilmediği için bazıları da yanlış kişilerle irtibata geçtiği için halılarını değerinin çok altında satmaktadır.

Ana başlıklar altında ilerleyerek halılarınızı nasıl satabileceğinizi, nasıl fiyat alabileceğinizi ve öğrenmek isteyeceğiniz detayları sizinle paylaşacağız. İsterseniz söz daha fazla uzatmadan hemen bilgi vermeye başlayalım

İçindekiler

El Halısı Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Halınızın yöresini ve değerini bilmiyorsanız fotoğraflarını çekip whatsapp veya email ile bize ulaştırarak hemen fiyat alabilirsiniz. Halınızın durumuna ve yöresine göre arkadaşlarımız kapınıza kadar gelecek ve nakit ödemesini yaparak satın alacaktır.

El halısı satmak istiyorum diyerek bize ulaşan müşterilerimizde en çok karşılaştığımız problemlerden biri de halıların serili olmamasıdır. Bu da problem değil. Arkadaşlarımız adresinize gelerek halılarınızı bulunduğu yerden çıkaracak, serecek ve değerlendirerek size fiyat teklifimizi sunacaktır.

Gördüğünüz gibi el halısı alanlar için yapacağınız araştırma da bizi tercih etmeniz halinde hem güven içinde alışveriş yapacak hem de yüksek fiyattan el halısı satmış olacaksınız. Bu kısım anlaşıldıysa diğer başlığa geçelim.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

El halısı alan yerler için halınızın yöresi, dokuması ve renkleri çok önemlidir. Her el halısı değerlidir, satın alınabilir dememiz mümkün değil. Örneğin bir dönem Bünyan halısı çok değerli iken şimdi Hereke halısı değerli.

Sivas Cezaevi, Hereke halısı, İpek halı, Buhara halısı, Tebriz, İsfahan gibi halılar değerli halı olarak görülebilir. Ancak yukarıdaki paragrafta da dediğimiz gibi halınızın yırtık, yanık, çürüme, abraj gibi problemlerinin olmaması gerekir. Aksi takdirde alım yapılması zor olur, alınırsa bile fiyat düşer.

Firmamız size en doğru ve yüksek fiyatı verecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Anadolu Yakası, Avrupa Yakası ayrımı yapmadan, çevre iller, ilçelere kadar aktif olarak hizmet vermekteyiz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.