Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Esenyurt İkinci El Eşya Alanlar

Siz eşyalarınızı satmak istedikten sonra biz İstanbul ilçelerinin tamamına istediğiniz gün hizmet verebiliyoruz. Esenyurt da alım yapabildiğimiz, sürekli hizmet verebildiğimiz yerlerden biridir. Yoğun ve sürekli göç almaya devam eden ilçenin neresinde olursanız olun hizmet verebiliyoruz.

Esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak ne iş yaptığımızı, ne tür eşyalar aldığımızı, fiyatlandırma, nakliye ve ödeme aşamalarından bahsetmek istiyoruz. Çünkü sorun yaşamanızı, bilgisi olmayan kişilerle çalışmanızı istemiyoruz.

Müşterilerimizden sürekli duyduğumuz sorulardan oluşan ve soru cevap şeklinde ilerleyen bir yazı hazırladık. Böylece aklınızdaki soru işaretlerinin cevaplarını bulabileceksiniz. İsterseniz sözü uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Bu işin en kolay, zahmetsiz ve hızlı yolu fotoğraf göndermeniz ile başlar. Satmaya karar verdiğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını whatsapp (o533 493 33 90) veya email ile bize gönderebilir, hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklifimiz sizi tatmin ettiyse anlaşma sağlanmış demektedir. O halde günü ve tarihi sizin belirlediğiniz şekilde Esenyurt ilçesindeki adresinizden alım yapabiliriz. Siz de anlayış gösterirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değildir. Bu yüzden eşyalarınızı incelerken bazı kriterlere dikkat ederiz. Bir sonraki başlıkta bunlara değineceğiz.

FİYATI NEYE GÖRE BELİRLİYORUZ?

Nereden alım yaparsak yapalım, ne alırsak alalım eşyalarınızın temizliğine, sağlamlığına, satılabilir olmasına dikkat ederiz. Çok yıpranmış, bir başkasının işini göremeyecek durumda olan veya model olarak çok demode olan eşyaları alamıyoruz.

Bazı müşterilerimiz bu konunda bize sitem edip eşyalarını neden alamadığımızı sorsa da cevap hep aynıdır. Elbetteki bazı yıpranmaları, eskimeleri ve kusurları görmezden geliyor, kendi imkanlarımızla kusurları gideriyoruz.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, buzdolabı, klima, televizyon, çamaşır makinesi, koltuk takımı, yatak odası, el halısı, gümüş eşya, obje gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Tabi alabildiğimiz her eşyayı buraya yazabilmemiz mümkün değildir. Fotoğraf gönderirseniz evinizden çıkmadan, fotoğraf göndererek eşyanızı alıp alamayacağımızı öğrenebilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME

Esenyurt ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmenizi rica ediyoruz. Bu sayede herhangi bir nakliye ücreti ödemeden, zahmet çekmeden, kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Eşyalarınızın sökülmesi, taşınması, araca yüklenmesi bize aittir.

Ödeme ise nakit olarak yapılmaktadır. Eft veya havale ile de ödeme yapabilmekteyiz. Ekibimiz Esenyurt ilçesinin her yerine her gün hizmet vermektedir. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.